Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek az ősrobbanás...

Szerintetek az ősrobbanás elmélet meg fog dőlni idővel egy új felfedezés miatt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 13:44
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

# 27

:/

[link]

2017. jún. 28. 16:07
 32/49 anonim ***** válasza:
50%

Már egy ideje úgy gondolom, hogy ennek a kérdésnek át kellene kerülnie az ezotériába. Láthatólag a kérdező:

1: ilyen alapokon áll,

2: ezt a kérdést is így kezeli,

3: más nem is érdekli.

2017. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 Mojjo ***** válasza:
100%
@31: na ne viccelődjünk már egymással, hogy bedobsz ide egy 44 perces videót. Ha megmondod, hanyadik percnél mondják, amit mutatni akarsz, akkor oké, meglesem, de háromnegyed órát nem fogok videózgatni a kérdésed kedvéért.
2017. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy kifárasztásra megy.

Kíváncsi vagyok, mikor kerül át a kérdés az ezotériára.

2017. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 001ugynok válasza:
0%
Már most kezd megdőlni nem kell újabb felfedezés hozzá! Az úgynevezett "ősrobbanás" elmélet nem igaz mert mitől építhetne vagy teremthetne egy robbanás. Eddig senki se tudott teremteni egy robbanással. Az evolúció szintén nem igaz, ha igaz lenne akkor miértnem járnak ma is olyan lények akik majom és ember között vannak. És ha erre azt mondjátok, hogy ehezév milliók kellenek, akkor figyeljétek meg egy majom átlagos életének az idejét maximum 30-40 év! Tehát a válasz nem összetett csak kicsit körbe kéne nézni a világegyetemben! Olyan precíz olyan tökéletes mimden, hogy ez nem lehet a véletlen műve ezt Valaki csinálta nem egy robbanás és nem is az evolúció során jött létre. Ha pedig azt mondjátok, hogy az "ősrobbanás" egy misztikus jelenség volt akkor a Bibliát, miért nem fogadják el. Vagy miért tiltják be a Bibliát rengeteg országban. Kezdjétek el olvasni felrogjátok majd ismerni az egész teremtett világban, hogy ez Isten műve és nem véletlen!
2017. jún. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 Wadmalac ***** válasza:
79%

#35:

Legyél szíves szépen csöndesen bisszaülni az iskolapadba és megtanulni azokat a dolgokat, amiben most olyan vidáman kételkedsz valami fosch bulvárinfó alapján.

Majd ha fogalmad lesz az ősrobbanás-elméletről meg az evolúcióról (mert láthatóan az elméletek nevénél többet nem tudsz róla), akkor kételkedhetsz benne, megalapozott tudományos érvekkel.

Addig inkább ne járasd le magad ilyen hozzászólásokkal.

Köszönjük.

2017. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Még mindig nincs a kérdés az ezotériában, pedig most már csak ezoterikusok fognak jönni, ilyen remek "cáfolatokkal", mint az előző.
2017. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 Mojjo ***** válasza:
100%
Hát, a #35 alapján inkább a vallás rovatba kéne kerülnie a kérdésnek. Vagy a bullshit rovatba. Mondjuk valóban, az azonosan egyenlő az ezotériával.
2017. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 Wadmalac ***** válasza:
100%
Én már nem tudom, mi hova kerüljön, tökmindegy már, eredetileg hova illett, mert egy torta sem sorolható a desszertek közé, ha már valaki ráxart a tetejére.
2017. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Ezotériába ez tökéletesen illik.

Kéne még néhány embernek jelenteni, mert nekem már nem igazán teszik át.

2017. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!