Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit szoktatok olyannak...

Ti mit szoktatok olyannak ajándékozni, akinek semmire nincs szükséges, semmit nem szeret?

Figyelt kérdés

A mostohaanyámról van szó.


Nincs semmilyen hobbija, érdeklődési köre. Elmegy dolgozni (a gyárba), onnan hazajön, háztartást vezet, aztán alszik. Ennyi az egész élete. Tehát hobbihoz, érdeklődési körhöz köthető ajándékok kizárva.


Nem olvas, nem hallgat zenét, nem néz filmeket, nem érdekli a kultúra. Könyv, CD, DVD, mozi, színház, kiállítás belépő kizárva.


Nem sminkel, nem hord ékszert, sem divatos ruhákat, a munkahelyére nem is lehetne ilyeneket. Bármilyen ruházkodási, szépítkezési kellék, kiegészítő kizárva.


A háztartásában minden megtalálható. Konyhai, fürdőszobai stb. kiegészítő kellékek kizárva.


Nem szereti a dísztárgyakat. Fényképkeretek, naptárak, szentimentális bigyók, gyertyák, egyéb díszek mind kizárva.


Nem jár el otthonról. Mindenféle belépő, ajándékutalványok, utazás, wellness stb. kizárva.


Nem szeret új ételeket kipróbálni. Ételkülönlegességek, különleges kávé, tea, csoki kizárva.


Bármit veszek, csomagolatlanul félrerakja. Tiszta pénzpazarlás az egész. :(



2019. aug. 3. 09:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%
Fizess elő neki a Nők Lapjára mondjuk fél évre. Hátha azt a kezébe veszi.
2019. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Azért vigyétek el néha apukáddal egy kis kirándulásra, erőszakkal kell kimozdítani otthonról, ebből a tespedésből.
2019. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%

Megmondom őszintén, ilyen embernek először is magának illene megmondania a rokonságnak, hogy nem kér ajándékot. Mert az, hogy ilyen terhet akaszt az ajándékozó nyakába, aztán meg megy a szemétbe, amit kapott, az elég gány dolog.

Másodsorban pedig nem vennék neki semmit. Egy ilyen embernek tényleg felesleges. Nekem sem áll hegyben otthon a pénz, hogy a kukába tömjem, meg nem vet fel a szabadidő, hogy én ezután szaladgáljak. Akkor kapna két puszit, meg egy tortát szülinapra, karácsonyra saját készítésű sütivel lepném meg.


Amúgy meg király egy élete van. Ül otthon és mered maga elé, nem jár el és nem érdekli semmi. Ezért érdemes felkelni reggel...

2019. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha maradunk az eredeti kérdésnél, én az olyan ismerősnek, "akinek semmire nincs szüksége, semmit nem szeret" az általa használt termékekből szoktam venni olyan magas minőségű kiadást, amit az ember nem igazán vesz meg magának. Van, hogy ehhez többen összeállunk, pl. egy 30000 Ft-os konyhakéshez, serpenyőhöz, damaszt/pamutszatén ágyneműhöz, márkás szerszámokhoz. Ezek nem véletlenül kerülnek ennyibe, sokkal jobb dolgozni velük és generációkat kiszolgálnak, de amíg az ember nem próbálja, addig természetesen nem hiszi el, hiszen kinézetre kb. semmi különbség nincs az olcsóbbal összevetve. Ugyanígy alapvető élelmiszerekből is vannak magas minőségűek, bio cuccok, kistermelői különlegességek. Én gond nélkül adom a szalaggal átkötött gourmet száraztésztát vagy bivalykolbászt stb. ezeknek az embereknek, sőt volt már, hogy egy hörcsög típusú rokonnak (tehát aki érintetlenül felhalmozza a cuccokat) vett minőségi ágytakarót előre kibontottuk és kimostuk ("beavattuk") és gyakorlatilag úgy kapta meg, hogy már teríthette is azonnal.
2019. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, én is általában ilyesmivel szoktam nála próbálkozni, leginkább kajafélékkel, pl. különleges tészta, édesség, tea, kávé, szószok. De ő is mondta, hogy nem szeret új dolgokat megkóstolni, szóval ezek sem fogynak el. Általában ki sem bontja őket vagy ha kibontja, akkor csak egyszer eszik/iszik belőle, aztán megromlik. :(
2019. aug. 4. 14:11
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Akkor csak olyat vegyél neki, amit megszokott, ne akarj újat, ha azt nem szereti.
2019. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

Semmit. Tudomást sem vennék a születésnapjáról, fel sem köszönteném, lévén, őt magát sem érdekli. Semmivel sem lehet neki örömet szerezni, és bármit veszel neki, az csak "pénzpazarlás". Oké, akkor ne pazaroljuk rá a pénzt.


Viszont tőle semmit sem fogadnék el, mert nem akarnám, hogy a Világ előtt játssza a jót, miközben nagyon is nem jó ember.

2019. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Vásárlási utalvány a Tescoba vagy valamelyik boltba max 5 ezer forintért, ahol és amiből kedvére megvásárolhatja a tökfőzelékhez valót!
2019. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj takarító szolgáltatást, lehet annak örül, ha helyette kitakarit valaki. Na?
2019. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!