Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A pasimnak szeretnék egy...

A pasimnak szeretnék egy képes medált adni, mert azt mondta hogy engem kér születésnapjára. Mit gondoltok jó ötlet? Tudtok linket küldeni ahol nem horror áron megtudnám rendelni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 11:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
18%
Nem érted, hogy férfi, neki nem kellenek tárgyak, ők nem olyanok, mint mi. Nekik az a legnagyobb ajándék, ha szanaszét alázhatják a testünket.
2020. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
87%

Nem fogja hordani, fiúknak inkább kínos ez.

Csinálj neki süteményt, ha tudsz sütni. Vagy vegyél egy tortát és magadra egy ellenállhatatlan fehérneműt.

Inkább élményt szerezz, ne tárgyat vegyél.

Igazuk van, a fiúk máshogy működnek. Az exemnek pár év után csak ruhát, alkoholt vettem, azt legalább hordta, megitta.

Amég szamomra aranyos apróságokat vettem abból egyik se izgatta.

2020. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Tortára gondoltam, hogy csinálok neki, lehet az lesz.
2020. júl. 14. 12:52
 14/30 Vad-Ász válasza:
98%

Ha azt mondta éged kér akkor csak arra gondolt hogy legyél vele a szüleésnapján.Semmilyen ajándékra nincs aszüksége,mert veled lehet.

Nem kötelező mindent sexuálisan érteni hogy csak "azt" akarja.

Szervezz egy közös programot,menjetek el valahova

2020. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Kezdem k*rvára unni hogy mindig lenézik azt aki nem 25+ éves. 18 vagyok és csak ötletet és tanácsot kértem, de ehelyett csak kioktattok. Kb 2 normális választ kaptam, a többi csak ócsárlás. Úgy látom a magyarok tényleg csak erre képesek... 😠
2020. júl. 14. 13:12
 16/30 A kérdező kommentje:
#18 végre valaki, aki érti hogy mit szeretnék. Köszönöm.
2020. júl. 14. 13:13
 17/30 anonim ***** válasza:
47%
20 eddig is mindenki értette,te vagy az, aki mostanra értette csak meg, hogy mit ugatunk. Senkit nem zavar hogy tini vagy, az már jobban, hogy nem a megfelelő kategóriában teszed fel a kérdést, aztán csodálkozol, meg felháborodsz, hogy bizony a szex is szóba kerül.
2020. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
45%

Bocs, de ilyen hülyeségnek egy pasi sem örül.

És vélhetően mi jobban tudjuk, minek örül egy fiatal pasi, mint egy kis naiv lányka. Akár tetszik, akár nem.

2020. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#19, #20 Jaj. Most megszólalt bennem a szekunder szégyenérzet itt miattad. Én szégyenlem helyetted is, hogy ezt leírtad. :D


Kérdező: Ha azt mondta téged akar, akkor adj neki valamilyen közös élményt. Nem tudom mennyire szűkösek az anyagi keretek, de menjetek el valamerre kettesben.

2020. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%
*random üzenet, ami miatt a #19-es hozzászólónak szekunder szégyenérzete van.
2020. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!