Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A pasimnak szeretnék egy...

A pasimnak szeretnék egy képes medált adni, mert azt mondta hogy engem kér születésnapjára. Mit gondoltok jó ötlet? Tudtok linket küldeni ahol nem horror áron megtudnám rendelni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 11:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%

#20 Annyira nem random. Ez mi? "mi jobban tudjuk, minek örül egy fiatal pasi, mint egy kis naiv lányka". :D

Te jobban tudod minek örül az akit ő ismer? Ötleteket kért csak, hátha ihletet kap.

De figyelj, én jobban tudom, hogy te mit gondolsz mint te magad és szerintem ezt csak a frusztráltságod íratta le veled. Megbocsátok. :)

2020. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szerintem szervezz egy közös programot, menjetek el valahová együtt. Te tudod, minek örülne, és nem is kell, hogy pénzbe kerüljön. Lehet egy piknik a parkban, ha jó idő van. Vagy ha mindenképpen venni akarsz neki valamit, az legyen egy kis apróság. Nem kell mindenre vagyonokat költeni. A szándék a lényeg.

Egy ismerősöm pl. a barátnője 21. születésnapjára asztalt foglalt egy étteremben. Meglepetésnek szánta. És bejött.

2020. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Neeee, a fényképes medál nagyon fura.

Téged kér, magyarul nem kell neki semmi, örül, hogy veled van. Vehetsz neki valamit, de ne ezt a medált.

2020. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a képedet akarod neki adni, akkor ne medákban gondolkozz, hanem inkább egy fénykép tartós kulcstartoba. Olyan helyeken, ahol van gravírozás, stb., a plázákban lehet ilyent kapni. Sokféle fényképes, gravírozott ajándék közul választhatsz, akár két-háromezer forinttól. Persze legyen közös élmény is, pl.vacsi.
2020. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
33%

Bizony szó szerint gondolja, én is voltam már ajándék egy szál szalaggal...

Nagy bukta lesz a medál

2020. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
34%

[link]

Ha pedig olcsóbbat szeretnél, akkor nézz be a www.sooters.hu oldalra. Szerintem semmi baj nincs az ajándékkal és szurkolok. Ha tényleg nyakláncot rendelsz, mondd majd el, hogy mit szólt hozzá❤️

2020. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
64%
Ezt a bitang ékszert tényleg ráadnád egy pasira? Nagyon kényelmetlen lenne, aztán ha meg nem hordaná megsértődnél. Ilyen giccses dolgokat nem akarunk.
2020. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
30%
Én csak egy linket küldtem be, plusz még egy másik oldalt. Amugy sem neked lenne a nyaklánc. Legalább én nem oltom szét szegény lányt.
2020. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Végre kaptam normális válaszokat, nagyon köszönöm. A lánc ötletét elvetettem, helyette kitalálok valami közös programot. 😁
2020. júl. 14. 23:57
 30/30 anonim válasza:
100%
A közös program nagyon jó lesz, emlék marad és mindig eszébe fog jutni! :)
2020. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!