Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen jó ajándékot tudtok...

Milyen jó ajándékot tudtok javasolni apukáknak, amit egy gyerek is meg tud venni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 05:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csoki. Az apukák pont leszarják az ajándekot. Elég a gesztus a szemük fényétől.
2021. márc. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerektől mindig nagyon jó ajándék amit saját kézileg készít. Faragott fonott kulcstartó, rajz, barkácsolt bármi.

Venni szerintem is elég egy kis csoki, v. bonbon, doboz fagyi. Ha a sós rágcsát szereti, akkor azokból kisebb ajándékcsomag összeállítás.

2021. márc. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajz, csoki, zokni.
2021. márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
14%

Az én anyám imádja az ilyen kis bizbaszokat, amiket kiraksz a polcra porfogónak. Tíz éve ilyeneket veszek neki, még nem panaszkodott.

Emellet az illatgyertya is tuti nála.

A csokit nem eszi meg, mert vigyáz az alakjára.

A saját kezűleg készített dolog pedig csak kb 12-13 éves korig működött. Az én anyám utána tojt ezekre, pedig művésztagozatos voltam gimiben, elég fullos grafikákat adtam neki, de nem izgatta. A nagyim ellenben ma is szereti, ha festményt adok neki.

2021. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Jajj bocs, négyes vagyok, elnéztem a kérdést, azt hottem anyukát írtál. 😅 bocsi.

Fateromnak én mindig valami vicces ajándékot veszek. Tudod vannak ezek a poénos feliratú pálinkáspoharak, meg fára festett viccek, ilyenek. Kisebb ajándékboltokban mindig találok ilyeneket, nem kerülnek sokba.

2021. márc. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek és mennyi az összeg? Ha nagyon nincs pénz, de nagyobbacska a gyerek, akkor akár segítséggel süthet sütit vagy tortát. Olcsóbb figyelmesség lehet: toll, bögre, kulcstartó. Mostanság akár egy jópofa mintás textilmaszk.
2021. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
100%
Én például a könyveknek szoktam örülni.
2021. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!