Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan illik ilyet ajándékozni?

Hogyan illik ilyet ajándékozni?

Figyelt kérdés

Hogyan illik olyan egyszerű elektronikai cikket ajándékozni, amit előtte kicsit személyre szeretnék szabni (festeni szeretnék rá)?

Utána szépen rakjam vissza az eredeti dobozába, hogy úgy nézzen ki, mintha ki se lett volna véve, vagy azt dobjam el, és inkább egyedi csomagolást keressek/csináljak neki? Illetve ha utóbbi, akkor a használati útmutatót is rakjam bele? Valószínűleg úgy sem fogja elolvasni, akinek adom, mert tényleg marha hétköznapi dologról van szó, csak mégis, a miheztartás végett...

Szerintem egyébként az első lehetőség, hogy visszarakom az eredeti dobozba, az jobb lenne, igényesebb hatást keltene, de mégis gondoltam hogy megkérdezem, mert hátha rosszul gondolom, vagy valaki csinált már ilyet, és jobban tudja, van benne tapasztalata, vagy egyszerűen csak jobban ért az emberekhez, mint én



2021. jún. 19. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én telefont ajándékoztam már, a saját dobozában hagytam, viszont vettem hozzá egy egyedi telefontokot, amitől személyesebb lett.
2021. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%
Milyen egyszerű elektronikai cikk az, amire festeni szoktak? El sem tudom képzelni. Biztos, h örülni fog annak az illető, hogy összepacsmagolod? Én biztos nem örülnék.
2021. jún. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rakhatod a saját dobozába. Nyilván úgy már nem fogod tudni visszarakasztani, mint amilyen volt. De nem számít... amikor kiveszi az ajándékozottad, akkor rögtön megérti majd a turpisságot 😃
2021. jún. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elég ügyesen nyitod ki és nem kitéped ész nélkül, majd szépen visszazárod lehet nem tűnik neki fel
2021. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 Egy kis kompakt fejhallgató.

És kérlek. Elég rég óta foglalkozom festéssel, értem a dolgom. Ha elbaszom, max nem adom oda neki. Egyébként pedig ismerem őt, tetszene neki. Nem is értem, ha ennyire nem ismerném, akkor nem készülnék megajándékozni őt.

A többieknek köszönöm szépen a megerősítést! ^^

2021. jún. 19. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!