Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak egy 12...

Milyen ajándékot adjak egy 12 évesnek?

Figyelt kérdés

12 éves lányról van szó.

Szinte mindene megvan úgyhogy semmi ötletem. Imád sportolni, mindig pörög, igazi energiabomba. Kicsit fiúsabb lány, nincs oda a tipik lányos dolgokért. Olvasni nem igazán szeret, kreatív dolgok sem vonzzák. Valami olcsóbb de ötletes ajándékot szeretnék.

Kérlek csak normális válaszokat!



2021. júl. 31. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Görkorcsolya, ugrálókotel, vagy a Dechatlonban vannak sztem ötletes sport eszközök.
2021. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy kulacs, termosz amiben sportoláshoz vagy suliba tud vizet, meleg teát vinni magával, vagy otthonra ilyen szívószálas "befőttes üveg" amiből tud inni akár online órán(, majd kiderül melyik fog kelleni).


Nem tudom milyen kapcsolatban vagy vele, de akár elviheted standra, fizethetsz neki egy óra lovaglást ha vevő rá (én is hasonló típús vagyok, és talán pont 12 voltam, mikor ezt kaptam), vagy akármilyen más tevékenységet, amit szeret. Ennek a jegyét beleteheted egy tasakba mellé egy csokival.


Iskolában is gondolkozhatsz, egy vicces feliratú füzet, notesz, radír, post-it vagy toll fel tudja dobni az egész évét és még hasznos is. Teljesen más, mikor valakitől kapja, mint amikor vesz 10 füzetet és tollat egyszerre, sokkal egyedibb. Akár valamilyen sportot is ábrázolhat, amit szeret.


Hajgumi fogyóeszköz, mindig jól jön pár darab.

2021. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Betta válasza:
100%

Gördeszka, görkori vagy roller szerintem jó választás, mert vannak belőle olcsóbb darabok ha jól tudom, bár a gördeszka az 10ezernél kezdődik, lehet az nem a legjobb választás mivel írtad, hogy olcsóbb.

Esetleg egy sielés a családdal, vagy egy több napos túra.


Ennyi ötletem van hirtelen :)

2021. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!