Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan oldanátok meg a karacso...

Hogyan oldanátok meg a karacsonyi ajándék kérdest?

Figyelt kérdés

A két nagyobb gyermekem diákmunkázik havi 100-120e megkapnak fejenként. Na már most ha kell nekik valami megveszik. Ezzel nincs is baj! Bár igazából nem lenne szükségük rá.

De ha kigondolok valamit az tuti h 2héten belül megveszik maguknak. 😔 Már ötletem sincsen mit adjak nekik. Nem kell nagy dologra gondolni nalunk nem szokás a drága ajandék. De egy könyv vagy hasolnóra sincs eselyem.


Viszont eddig amig nem kerestek legalabb volt pár dolog amit szerettek volna. Pl egy e-book vagy hasonló.

Azóval szeretném h legyen a fa alatt nekik is csomag de már nincs ötletem. 😔


2021. dec. 8. 07:20
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
83%
Élmény?
2021. dec. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon szomorú, ha egy szülő annyira sem isemri a gyerekét, hogy meglepje.
2021. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

Ajándékutalvány? Akár könyvesbolti, akár rendezvényre szóló.

Én szinte az összes rokonommal hasonlóan vagyok, nekem tortúra kitalálni egy ajándékot 12 év fölötti embernek.

Tegnap esete nézegettem, hogy pl. a jegy.hu-n lehet ajándékutalványt venni adott értékben, amit az illető tetszőleges, azon a honlapon hirdetett programra be tud váltani.

2021. dec. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
73%
Én is ajándékutalványra szavazok.A bevásárlóközpontoknak is van ajándékutalványa, szerintem az a legjobb, mert ruhabolttól elkezdve, a könyvesbolton át az ékszerboltig általában mindenre fel lehet használni.
2021. dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

És ha megbeszélitek? Nagy gyereknek már nem kell, hogy meglepi legyen, de akkor biztosan nem veszi meg magának.


Vagy mi úgy szoktuk, hogy nagyjából elmondom mit szeretnék - tavaly pl új edényekre volt szükségem -, de nem én választottam ki konkrétan, így anyámnak is megmaradt az ajándékkutatás öröme.

2021. dec. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Az ajádnékutalvány szerintem is a legjobb ötlet, akkor azt tudnak venni, amire éppen akkor vágynak.


2-es: te meg ne kötözködj, hanem olvasd el a kérdést rendesen. A kérdezö már sok mindent kitalált, de a gyerekei megvették még karácsony elött azokat. Másrészt nagyjából felnött gyerekek esetében nem könnyü olyan könyvet vagy ruhafélét venni, ami tényleg tetszik nekik, ez ugyanis annyira egyéni, hogy senki nem tudja helyettük megvenni. De egyértelmü, hogy neked vagy nincsenek gyerekeid, vagy annyira primitívek, hogy akármi jó nekik, különben nem írnál ilyeneket.

2021. dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

Én is ajándékutalványra szavazok. Nekem is pl. nehéz venni bármit is, mert max 1-2 dolog hiányzik a háztartásomból, de azt inkább veszem meg magamnak (pl. tömegközlekedéssel utazván haza-meg vissza, nem szívesen hordoznék végig a vonaton a bőröndöm mellett egy húsdarálót).


Ezen kívül meg havonta nyilván költök magamra, de olyansmiket veszek, mint pl. ruházat vagy kozmetikus. A kedvenc webshopomba pedig lehet ajándékutalványt is venni. Ennek jobban örülnék, mintha anyám megpróbálna valamit kitalálni és azzal meglepni (múltkor vett pl. egy nagyon gagyi minőségű, kínai konyhai hőmérőt, ami kb. első használat után elromlott, garancia nem volt rá. Idén amikor épp beszéltünk és mondtam, hogy megyek kozmetikushoz, kijelentette, hogy ne tegyem, mert vett nekem arc-párologtatót karácsonyra...). Persze, ez nem így lenne ha előre megkérdezné mit kérek avagy a "semmit" választ is elfogadná.

2021. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Ajándékutalvány oké annak, akiről semmit nem tudsz, nem ismerd, de a saját gyerekednek??? Igaza van a 2-nek, hiába pontozzátok le. Azért ez valahol elkeserítő, hogy oda jut egy család, hogy annyit nem tud a másikról, mi az, ami boldoggá tenné, akkor is, ha mindent meg tud venni magának. Inkább egy személytelen utalvány :(
2021. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Ajándékutalvány!
2021. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
92%

A kérdező azt írta kitalálja mit vegyen és a gyerekei mivel van keresetük megveszik maguknak.

Szóval ő tudja mire vágynak...

2021. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!