Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot kérjek...

Milyen ajándékot kérjek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi vagyok,a szüleim már hetek óta csesztetnek vele.Hogy találjam ki mit vegyenek.Hülyeséget nem akarnak.Külön élünk.Már megszoktam hogy amire szükségem van megveszem magamnak.Most valahogy épp semmire nincs szükségem.Mondtam nekik nem kell semmi...de ezt nem fogadják el:)

Írnátok ajándékötleteket? ...most nem részletezem mit szeretek milyen vagyok,mit nem akarok.Írjatok akármit,és majd szelektálok :)

De azért jó lenne valami olyan,aminek hasznát veszi az ember,és értelmes dolog.

Köszi aki ad tippet :)



2021. dec. 8. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Borotválkozó felszerelés.
2021. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
okos óra
2021. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Helyesírási szótárat. Annak hasznát vennéd.
2021. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondoltam, hogy semmire nincs szükségem, amíg egy nap rá nem jöttem, hogy már hónapok óta nem fog a fék a biciklimen rendesen. Úgyhogy új féket kértem a biciklimre meg be lett ígérve egy komplett karbantartás rá. :) Ha nem tömegközeledéssel jársz, hanem biciklivel, motorral vagy autóval, akkor könnyen elképzelhető, hogy neked is szükséged van valamire, csak még nem realizáltad. Mondjuk egy új bukósisak vagy egy új üléshuzat az autóba. Ezek hasznos ajándékok szerintem.
2021. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha semmire nincs szükséged, akkor kérj valami élményt. Kerettől függően fürdőbelépő, wellness hétvége, főzőtanfolyam, bungee jumping, színházjegy, amit szeretnél. Legjobb ajándék szerintem, nem porosodik, nem megy a szemétbe, nem snassz, és mindenkinek lehet találni megfelelőt.
2021. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!