Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ilyen esetben illene ajándékot...

Ilyen esetben illene ajándékot vinnem?

Figyelt kérdés

Van egy kedves ismerősöm/barátnőm (nem párkapcsolatilag, mindketten nők vagyunk!), aki meghívott magához látogatóba. Közös hobbi kapcsán ismerjük egymást sok éve, de messze élünk egymástól, egyszer találkoztunk összesen.


Szóval meg lettem hozzájuk hívva egy hétvégére nemsokára... viszont ő még a szüleivel él (nem vagyunk gyerekek).

Az ismerősömnek viszek ajándékot mindenképp, de nem tudom, hogy a szüleinek illene-e vinnem valamit? Nem ismerem őket, nem tudom, mit szeretnek, semmi ilyesmit. Nem is hozzájuk megyek ugye látogatóba, de mégiscsak az ő házukba... mi az illem ilyenkor?


2022. jún. 24. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vinnék, ahogy írod, az ő házuk. Férfiaknak bort, nőknek virágot vagy bonbont szoktam adni, eddig mindenki elégedett volt :)
2022. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonlóan, egyetemi csoporttársnőméknél egy hét végét (22 évesek voltunk, szüleivel lakott ő is).

Apukának egy üveg jobb fajta bort vettem, anyukájának egy fémdobozos teasüteményt.

2022. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, vinnék.
2022. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is vinnék, mégis csaj vendégül látnak, meg amúgy is egy kedves gesztus.
2022. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!