Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ha csak 10 ezer...

Szerintetek ha csak 10 ezer forintot adok egy barátnőm esküvőjére az baj?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz egy barátnőm esküvője, és egyszerűen nem fogok tudni több penzt kigazdálkodni jelenleg. Szerintetek ez nagyon kevés és kínos, hogy ennyit tudok nekik adni?

2022. szept. 4. 21:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
7%

9# szerintem állszentség úgy ajándékot adni, hogy másik kézzel meg kétszer annyit markolsz ki a kedves megajándékozott zsebéből.


Akkor márinkább gratulálnék egy kézfogással és egy mosollyal.


De ha rám hallgatsz (kérdező) akkor azt csinász, amit akarsz.

2022. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmi jelentősége, hogy mennyit adsz. Lényeg, hogy ott vagy vele. Ha meghívott, akkor fontos vagy neki és ez tuti, hogy nem a pénz miatt van.
2022. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

11. Szerintem meg az az álszentség hogy egyáltalán pénzt elvárnak az emberek. A vendégek azért mennek hogy veled ünnepeljenek. Az csak bónusz hogy adnak ajándékot.

És nem a vendég tehet arról higy többet markol mivel nem ő szervezte az esküvőt. Az szervezzen lagzit aki ki is tudja fizetni.

2022. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
0%
Kevés! 1 eurót adj!
2022. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha barátnők vagytok, akkor biztosan nem a pénz a lényeg, hanem, hogy ott legyél, és nyilván ismeri az anyagi lehetőségeidet.
2022. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 NTBS ***** válasza:
77%
Annyit adj, amennyit tudsz.
2022. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Katona Dius válasza:
78%
Nekem volt olyan barátnőm,akiről tudtam,hogy minden fillérre szüksége van. Nem is akartam elfogadni tőle egy vasat sem. Csak akkor vettem át a borítékot,mikor lattam rajta,hogy rosszul esik neki,hogy nem akarom elfogadni.
2022. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%

Tudjátok egy vicces dolog ugrott be, mint ki is fizet fogyasztást, aki meghívta az embert-vendéget vagy a meghívott a meghívónak???


Ha így nézzük, egy fillért sem kell vinnie senkinek vendégként.

Aztán, mit ajándékozol, az meg magánügy.


Én korrekt meghívóként biztosan kikötném azoknál, akikről tudom anyagi-nehezebb helyzetüket, hogy nem kell-nem adhatnak pénzt.

A potyalesők meg fizessenek csak;)

2022. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%

Még az jutott eszembe, hogy adhatnál tárgyi ajándékot, ami nagy emberi ráfordítást igényel, de kijön a keretedből.


Jó, akkor ha kinondottan pénzt kértek akkor lehet kicsit szabadkozni.


De szerintem ez is járható út, az anyagi problémákat mindenki megérti, hát még egy barát.


Példának valami esküvői témájú goblen jut eszembe. De te tudod, milyen tehetséged van vagy mi tetszene a barátnődnek.

2022. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Kései Sirató ***** válasza:
86%
Inkább vállalnék újságkihordást, de legalább 15-20 ezret adnék.
2022. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!