Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ha csak 10 ezer...

Szerintetek ha csak 10 ezer forintot adok egy barátnőm esküvőjére az baj?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz egy barátnőm esküvője, és egyszerűen nem fogok tudni több penzt kigazdálkodni jelenleg. Szerintetek ez nagyon kevés és kínos, hogy ennyit tudok nekik adni?

2022. szept. 4. 21:20
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
A mi esküvőnk 25-30 körül jött ki fejente. Volt olyan barátom, aki tudtam, hogy szarban van, és finoman jeleztem is neki, hogy az se baj, ha nem ad semmit. (Végül ő is adott egy 10-est.) De volt olyan, akinek tudom, hogy nem okozott volna kifizetni a saját költségeit, és amikor ilyen ember kevesebbet adott, azért rá kicsit haragudtam.
2022. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

"De volt olyan, akinek tudom, hogy nem okozott volna kifizetni a saját költségeit, és amikor ilyen ember kevesebbet adott, azért rá kicsit haragudtam."


Fordítva ülsz a lovon. Akkor haragudhatnál rá, ha kiírtad volna a meghívóra, hogy a belépő 25 ezer forint, aki szeretne, az adhat többet. Ez olyan, mint amikor a kajafutár haragszik rád, mert nem adtál elég borravalót. Ugye milyen nevetségesen hangzik?

2022. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!