Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vennétek a...

Milyen ajándékot vennétek a párotoknak fiatal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kb két hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de ennyi idő alatt azért nem tudom meg, hogy milyen hasznosabb dolognak örülne. Az elején a fiatal párok felszínesebb ajándékokat szoktak venni egymásnak inkább (plüss, bögre), viszont szeretnék egy kicsit kreatívabbat adni neki. Bármit ötlet valakinek?

2022. nov. 13. 11:58
 1/6 anonim válasza:
88%
Esetleg csinálhatsz olyan kézzel készült ékszereket, szerintem annak minden lány örülne. Nem kell olyan bonyolult dolgokra gondolni, rengeteg egyszerű diy videó van fent youtube-on is ilyenekről, nem kell művésznek lenni hozzá, hogy meg tudj csinálni ilyesmit. Ez személyes, kreatív és szerintem jobban tudja értékelni az ilyesmit az ember, mintha kap valami felesleges bóvli cuccot, mint pl a bögre meg ilyenek.
2022. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Hát én kivágnám a kézzel készített ékszert a gyerekkel együtt. Ha 2 hónap alatt nem jönne rá valaki, hogy mennyire irtózom az ilyesmitől, akkor meg is érdemelné. Ha nincs pénze, vegyen egy tábla csokit vagy ne vegyen semmit, csak öleljen meg, de ilyen szarokkal ne idegesítsen már fel pont karácsonykor vagy más ünnepen.
2022. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Két hónap alatt legalább annyira megismerhetitek egymást, hogy egy szem ajándékötletetek legyen. Én októberben ismertem meg a párom, és novemberben volt a szülinapja. Mégis tudtam, minek örülne nagyon. Figyelj a másikra, akkor menni fog!
2022. nov. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
100%
Parfüm, virág, édesség.
2022. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas rajongója vagyok az ásvány karkötőknek és a plüssöknek (pedig már tinikorom végét járom) a barátom 3. Hónap után szülinapomra egy születési hónapomhoz megfelelő karkötőt válogatott össze a csillagjegyem ásványaiból, és egy közös belsős poénunkhoz kapcsolódóan választott plüsst. Mindenki más, de én ezeknek vagy akár egy könyvnek is örülnék.
2022. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátomtól az első közös karácsonyra ezeket kaptam:

Egyedi fényképpel ellátott telefontok, egy nyaklánc amin egy sztetoszkop volt (ezt a mai napig hordom), és egy Harry Potter-es lámpát.

Akkor voltunk együtt 4 hónapja de tudta, hogy mi az aminek örülnék

2022. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!