Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen idétlen/ kínos/ fölösle...

Milyen idétlen/ kínos/ fölösleges/ hajmeresztő/ kellemetlen ajándékokat kaptál már?

Figyelt kérdés

Sokszor hallok panaszkodni embereket arról, hogy pl. valaki nem ehet cukrot, de minden alkalommal édességet kap a családjától, vagy hogy használt vagy elromlott cuccokat ajándékoznak oda stb. Persze nyilván egy tusfürdő jó ajándék is lehet, ha valakinek pont az a kedvenc tusfürdője, de a legtöbb esetben nem az, tehát számít az, hogy a megajándékozotthoz az adott dolog egyáltalán nem passzol. Ezt általában tudják az ajándékozók, csak nem érdekli őket.

A Ti életetekből milyen példákat tudtok erre mondani? Nekem pl. gyerekkoromban rendszeres volt, hogy nagyon kértem valamit, amit végre megvett az anyám… a tesómnak! Én meg kaptam valami tökmást… :) Vagy kaptam kínai gyártmányú testápolót olyantól, aki tudta, hogy nem használok ilyet, de ha tenném is, biztos nem kínai lenne.

Tehát érdekelne, hogy milyen hülyeségeket kaptatok már!

Tudom, hogy elvárás, hogy mindennek örüljünk és hálálkodjunk, hogy milyen nagyszerű, mert már annyira vágytam egy csomag tyúkszemtapaszra, de attól még el lehet ismerni, hogy kissé félrenyúlt az ajándékozó.



2022. dec. 9. 23:40
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
100%
Drinking Game Játék. Ritkán iszom, a barátaim meg soha.
2023. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
#1 Miért nem veszel kontaktlencsét? Az megoldaná a problémád és még napszemüveget is hordhatnál.
dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem karácsonyra, hanem csak úgy, egyszer egy idősebb hölgy rokontól kaptam egy felbontott terméket: azt mondta, megkóstolta ezt az instant teát, de neki nem ízlett, nekem adja. Fürdősó volt!
dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

#12

Mert ez a 70-es években történt, és a kontaktlencsék még nem igazán voltak elérhetőek az átlag 17-18 éveseknek, mint én voltam akkor.

De mindenképpen sértő valakinek olyan dolgot adni, amit nyilvánvalóan nem tud használni a megajándékozott, csak akkor, ha extra költségbe veri magát. Ha én akkor veszek egy pár kontaktlencsét, hogy hordhassam a napszemüveget, akkor a kontaktlencse ára kb 15x anyiba került volna, mint az a műanyag gagyi napszemüveg, amit a nővérem nekem ajándékozott (ne felejtsd el, ez 1974-ben volt, amikor még egy havi fizetésed ráment, hogy egy 8 órán át használható kontaktlencséd legyen - ma már szinte fillérekért hozzájuthatsz, de akkor, diákként, elérhetetlen volt nekem)

dec. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!