Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek neki(k)karácsonyra?

Mit vegyek neki(k)karácsonyra?

Figyelt kérdés

Új kapcsolat, külföldi partner.

40-es férfi, kb mindene megvan. Arra gondoltam, hogy valami tipikus magyar gasztrocuccal lepném meg (a tárgyi ajándékon kívül, ami már megvan). pl. szalooncukor, de mivel én nem fogyasztok ilyesmiket, fogalmam sincs melyik milyen. Kb középkategóriás, bármelyik szupermarkerben megvehető termék lenne az ideális.

Vennék vmit az anyukájának és az unokahugának is (3éves).

A karácsonyt együtt töltjük, én utazom BUSSZAL hozzá, így a szállítás kérdése is egy újabb faktorként jön számításba :D pl. speckó termelői hústermék = erős illata (szaga van), nem túl szerencsés sztem egy 5 órás buszúton



2022. dec. 10. 18:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szaloncukorból a Tibi krémmel töltöttek finomak,vagy ha több pénzt akarsz rászánni akkor Szamos.
2022. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!