Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Van egy férfi (45 éves) én 26 éves vagyok, és kialakult közöttünk egy románc. Egyedülálló a feleségét elveszítette és egyre jobban megkedveltük egymást. Mindene meg van így nem tudom mit tudnék neki ajándékba adni, ő mindig meglep valamivel ezért én is szeretnem karácsonykor viszonozni ezt. Márkás borotvakrém és tusfürdő és ahhoz egzotikusabb édesség/tea/kávé hülye ötlet?
2021. dec. 16. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem legyél házias!

Egy saját készítésű lekvár,szép,ízléses üvegben,esetleg saját készítésű likőr.

Én ilyesmiben gondolkodnék,ha mindene megvan.

2021. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lekvárt, meg saját készítésű likőrt nem. Nem tudok elképzelni olyan szituációt, hogy lekvárnak örülne egy férfi. Az alkohol nem rossz ötlet ha szereti, de saját magad nem fogsz finomat csinálni elsőre.


Ha van hobbija nyugodtan vehetsz hozzá valamit. Vagy egy könyv, ha szeret olvasni. Ha mindene megvan lehetne egy élmény is.


Engem azzal lepett meg a feleségem, hogy foglalt jegyet a VR vidámparkba, utána a Wasabiban ettünk egy jót. Ezután elmentünk a Barcraftba és tásasoztunk, meg koktélt ittunk. Házassági évforduló volt, de sokkal jobban élveztem, mint egy ajándékcsomagot.


A szépségápolási cikk, meg az édesség nekem nagyon személytelen.

2021. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

előző, én örülnék egy ízlésesen elkészített házilekvárnak :) Ha olyantól kapnám akit kedvelek vagy szeretek.

Persze a pia mindent visz :D

2021. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

A lekvárkészítés az olyan öreges, nálunk az idős nénik sajátja volt a lekvárkészítés.


Az alkohol meg nem jó, mert így is több az alkoholista, mint kellene. Ne gerjeszd a folyamatot.


Veszel valami zsablont, aztán jóvan', úgyis a gesztus a fontos. Az ajándékozás értelmetlen hagyomány, mert az ember úgyis megveszi magának, amit akar, ilyenkor max poénból ellehet sütni valamit.

2021. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4# Egyébként azzal egyetértek, hogy felnőttek között a karácsonyi ajándékozás értelmetlen és töléletesen szükségtelen dolog. De ha már a kérdező szeretne ajándékozni, akkor már valami könstruktív ötlettel előállhatnánk. Én írtam a piát, de ha nem kapnék, akkor is megvenném magamnak, szóval az elkoholizmus egálban maradna
2021. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A páromnak parfümöt szoktam venni. Szereti, ha van több féle, nem unja meg őket, a Herrera Bad Boy-t kapja, de ő jóval fiatalabb.

Ajándékozásnál a pici infókat próbálom felidézni. Például a férjem nem szereti a csokit, kivéve a Kinder tojást, de a Pringlest még annál is jobban, úgyhogy azt kap hozzá idén. Anyósom imádja a málnát minden formában, neki sokszor olyat veszek. Anyum macaronos. Ilyenkor az emberek rácsodálkoznak, hogy jé, figyeltél amikor mondtam? Jobban örülnek, mintha megvennéd a legdrágább desszertet a polcról, mert személyesebb.

Az élmény ajándék is nagyon jó ötlet szerintem, csak ott az ár nagyon el tud szállni.

De az is jó, ha csinálsz valami apróságot kézzel. Süthető gyurmából, vagy rajzolsz neki valamit.

Könyv, verseskötet, ha műkedvelő, Goodreads-en szoktam az értékelést megnézni, ha 4 feletti, azzal annyira nem lehet mellé lőni.

Igazából nem írtál le semmit, hogy mi az érdeklődési köre, hobbija, akármi, úgy könnyebb lenne.

2021. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyilván ez attól függ mi az érdeklődési területe, a hobbija.


Koncertjegy, kávé, tea, szivar, ital, könyv, album...


Ami szerintem nagyon jól esik; ha sütsz neki valami finomat amit szeret. Milyen sütit szeret? :)

2021. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Protézis ragasztót lol


Viccet félre téve egy óra vagy valami , abból is bőrszíja

Vagy egy parfümöt

Vagy Könyvet

Vagy valami a szakmájához köthető dolgot

2021. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Házi készítésű dologra szavazok. Amire szüksége van, úgyis megveszi magának, de olyat, amit te készítettél, nem lehet boltban venni.
2021. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok,így akartam megfogalmazni,ahogy az utolsó írta,a lekvár csak példa volt,és pont azért,mert bármit megvesz magának.
2021. dec. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!