Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyünk neki? Párom lánya...

Mit vegyünk neki? Párom lánya 20 éves.

Figyelt kérdés

Ha kérdezzük tőle mit szeretne, nem tudja... Ruhája, kabátja, órája, van. Ékszereket nem szereti. Tavaly dormeo ágyneműt kapott.

Pénzt nem szeretnénk adni, mert már dolgozik, elég jól is keres, szóval azzal a 20ezer+- Ftal amit most ajándékra szánunk igazábol nem sokra menne. Mit lehetne neki venni szerintetek?


2022. dec. 16. 19:25
 1/8 anonim válasza:
43%
Kapjan KP-t.
2022. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én ilyenkor színház vagy koncertjegyet szoktam venni a keresztgyerekeimnek.
2022. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Elhívni hozzá egy sztriptíz táncos fiút, aki meglepné egy szép karácsonyi műsorral. Ha esetleg van pasija, az se baj, együtt is végignézhetik a produkciót, legfeljebb majd lehunnyja a szemét, ha az a bazi nagy izomkolosszus elkezdi fogdosni, vagy erőteljesen hozzádörgölőzni. És amíg elkészül a bejgli, addig lepörög a performansz és vélhetően nagyon boldog nagylány örömmel tömi majd magába a friss süteményt.
2022. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Könyvet, angolul tud-e? Harry Potter agy valami hasonló angolul


Vagy adsz neki egy Pláza kártyát feltölteted a info pultnál és azt eldönti mire költi a plázában…

2022. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Baileys likőr, parfüm, smink, vibrátor, géllakk készítő készlet, valami klafa hajszárító.
2022. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeret, mi érdekli?


Amugy miaz, hogy a 20ezressel semmire nem menne?! Dehogynem! Az is pénz és nem kevés. Felnőtt, dolgozó ember is végig gondolja, hogy x dologra tényleg akar-e 20ezret szánni.


Én boldogan elfogadnám amugy.

2022. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Parfüm,könyv esetleg.

Attól függ mit szeret.

Koncert jegyek színházbérlet.

2022. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem lesz ötletetek akkor legyen az utalvány.

De ha vesztek neki valami ruhát szerintem nincs olyan lány aki visszautasítaná.

Vagy vegyetek neki körömlakkokat. Ha körmöshöz jár akkor ez nyilván nem jó ajándék. De akkor még a sminktermékek is jó ötlet lehet.

Vagy könyvek

2022. dec. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!