Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 8 éve nem készítettem semmit...

8 éve nem készítettem semmit kézileg, de úgy néz ki megtaláltam potenciálisan életem párját és most nem tudom mit ajándékozzak Neki, ami saját készítésű, adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8 éve volt utóljára, hogy bármi ilyen dolgot csináltam valakinek, mivel nem értékelték, nem kellett, mindig a vett ajándékok voltak a jók, de azokért sem voltak hálásak, hanem alap dolog volt Nekik.

Most abban a helyzetben vagyok, hogy van egy hölgy, akivel feljöttek ilyen dolgok, hogy szereti a saját készítésű ajándékokat.

Őszintén szólva már most a mindenem ez a nő és nagyon szeretném lenyűgözni.

Nincs túl sok ötletem és semmi olyan különlegeset nem találok, amire azt mondanám, na ez tényleg az.

Több dolgot szeretnék adni.

Van itthon:

- Filcek

- Színes karton lapok

- Cellux

- Ceruzák

- Tinta

- Üvegecset hozzá

- Genotherm

- Dísz levél papír (Verseket írtam rá, egyet írtam is Nekik)

- Pasztelkréta

- Flitterek

- Körömdísz kövek, amik öntapadósak, bár nem vagyok biztos benne, hogy körömdísz, csak hogy öntapadós kis kövek


Verset azt írok Nkei, de nem csak ilyet szeretnék, több dolgot.

A kuponokhoz hasonló dolgok érdekelnének például, és postán feladhatónak kell lennie az ajándékoknak, mivel messze lakik és nem most fogunk találkozni.

Nem ilyen illatos üveg kategóriás dolgokat szeretnék, amik megbüdösödnek, hanem tényleg valami nagyon-nagyon különlegeset, de semmi nem is jut eszembe, le vagyok fagyva.


- Kis kalendárium jutott eszembe, amibe titkokat írok (ha van jobb ötletetek, akkor várom azt is) vagy kis rajzokat rakok

- Versek

- Collage, de nem tudom mit rakjak bele...


Nagyon megköszönném a segítséget, komolyban gondolkozom a hölgynél és le akarom nyűgözni teljesen, olyat adni Neki, ami tényleg maradandó és hasznos is olyan értelemben, hogy nem csak egy dísz, hanem valamit meg tud belőle vagy valami, ami nagyon pozitív hatást kelt benne és szívesen nézegeti.



2023. ápr. 5. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mostanában nagyon népszerűek a "bontsd ki, ha..." borítékok. Ezeknek tényleg csak a kreativitás szab gátat.
2023. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
papírból csinálhatnál virágot
2023. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha azt gondolod, hogy az ajándékozás miatt lesz az életed párja, akkor nagyot fogsz csalódni.
2023. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Ha nekem a leendö barátom ilyen óvodás dolgokat akarna barkácsolni, kartonból, színes papírból, akkor nem lenne a barátom.

Hívd el sétálni, kávézni, beszélgetni, esetleg vegyél virágot. De ne ilyen butaságokat. Ez nálam kb. 10 éves korig müködött.

2023. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
0%
Szerintem nem biztos, hogy fog örülni.
2023. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor az utolsó 3 válaszoló megint olvassa el a kérdést.

Ő Mmondta, hogy a sajátkészítésű dolgokat szereti, mivel eszmei értéke van számára, abban idő, energia és szeretet van szerinte, Neki ezek fontosak...

Az első 3-nak nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ez a borítékos nagyon jó, eszembe se jutott! Komolyan köszönöm Szépen! <3

2023. ápr. 7. 19:53
 7/11 A kérdező kommentje:

Első 2-nek köszönöm, csak agyfaszt kapok azoktól, akik el sem olvassák rendesen a kérdést.

Nem Én találtam ki, hogy ilyet adjak Neki, Ő említette, Én meg megjegyeztem.

2023. ápr. 7. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Pár példa (részletekért írj privátot, ha érdekel valamelyik):


- 365 cetli (vicces, motiváló, elgondolkodtató idézetek, rajzok, kuponok kis színes papírokra írva, egy üvegbe téve, az szépen kidekorálva, csomagként elküldve)


- ásvány angyal kulcstartó saját kezűleg


- gyöngy állatka/figura kulcstartó saját kezűleg készítve


- boldogság napló (első és utolsó oldalára rajzolhatnál, idézetet írhatnál)


- egyszerű, utazásálló süti, ami csomagpontra/postán elküldhető csomagként

2023. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt az eget, ezek is nagyon jók!

A Boldogság Naplót azt az egyet itt kifejtenéd egy kicsit jobban?

A 365 cetlivel nagyon meg is ihlettél most!

Köszönöm Szépen komolyan!

2023. ápr. 8. 23:56
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

(8-as vagyok)

A boldogság napló annyi, hogy veszel egy szép naplónak való noteszt, vannak direkt naplónak tervezettek is, nézel hozzá egy szép tollat is, amivel írhat bele (a toll lehet valamilyen cuki figurás is, hogy írás közben mégjobb kedve legyen), és kidíszíted személyes dolgokkal, rajzzal, verssel, motivációval, idézettel, bármivel az elejét (esetleg a végét is), aztán odaadod azzal az instrukcióval, hogy minden nap írja bele a jó dolgokat, amik aznap történtek vele. Ez segít, hogy ne csak a rossz dolgokra koncentráljon, hogy lássa meg a szépet is az életében, és az apró örömöket is értékelje. Mert szerintem azok az igazán értékes dolgok. :)

Nem csak írni lehet bele, nincs semmi szabály, ő is rajzolhat, de akár bele is ragaszthat dolgokat, ha például egy emlékezetes eseményen vett részt, akkor annak a belépőjegyét is bele lehet ragasztani, vagy bármit. :)

Amolyan hálanaplónak is lehet használni.


A 365 cetlihez kell egy nagyobb üveg, színes papírok, színes ceruzák, toll, olló, rengeteg idő és kreativitás. Meg némi gyűjtőmunka. Hosszadalmas, így időben el kell kezdeni készíteni, és minél jobban ismered az ajándékozottat, annál személyesebbre tudod készíteni.

Ebbe az üvegbe 365 cetli kerül, amiből minden nap húzhat egyet. A cetlik színe jelöli a kategóriákat, így tudni fogja, hogy ha valami vicceset akar olvasni, akkor például sárga cetlit kell húznia. A színeket te szabod meg persze, ahogy a kategóriák számát is, a lényeg, hogy a végén kijöjjön a 365 (ha szükséges 366) db.

2023. ápr. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!