Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi a legjobb és a legrosszabb...

Mi a legjobb és a legrosszabb ajándék ötlet? Valamint ti miket szoktatok kapni ajándékba? Mi volt a legjobb és a legrosszabb?

Figyelt kérdés

Én pl a névre szóló meg a legjobb... kacatokat utálom amit bármilyen boltban megveszel.


Én általában ilyen drogériás csomagokat (pl különleges szappanok) kapok ünnepekre meg ajándékutalványt. Szoktam még teákat meg kávékat is kapni.


Ahogy pár ismerőssel beszélgettem, így ilyet szóltak hogy milyen személytelen ajándékok meg hogy ő ilyen mobilt kapott a múltkor.

Szerintetek is személytelen?



2023. szept. 14. 17:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%

A legrosszabb a pénz. Az ajándék lényege, hogy gondolsz a másikra, nem csak összejövetel előtt kiveszel a pénztárcádból valamennyit.

A legjobb ajándék természetesen a személyes.

2023. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A pénz sem rossz, mert ha onnan nézzük praktikus, hisz biztosan olyasmit vesz belőle aki kapja amire szüksége van valóban.
2023. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
76%
A pénz a legjobb.
2023. szept. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is a pénz, vagy ajándékutalvány a legjobb.
2023. szept. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem más véleménye határozza meg a sajátomat. Ha neked tetszik, amit kapsz, kit érdekel, mit gondol a másik?


Én tudok örülni a tollaknak, bögréknek, sima zokniknak is, mert ezek fogyóeszközök. Kávé is jöhetne minden mennyiségben, imádok kávézni, teázni is. A drogériás termékeket is elhasználom, én amúgy is sajnálom a pénzt a különlegesebb dolgokra. Amiknek nem látom értelmét, azok a karácsonyfadíszek, karácsonyi zoknik, ilyesmik, mert nem tudom őket hová tenni, hordani. Pia sem kell, mert szinte semmit nem iszom sem én, sem a párom és ezt a környezetemben tudják is rólunk. Mégis rendre jön a bor, pálinka, whiskey. Na de legalább van mit továbbadni, ez is igaz, szóval végül is ebből is lehet előnyt kovácsolni. De a századik díszből már nem igazán.

2023. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
59%
Egyértelműen a PÉNZ, vagy utalvány, ha tudod milyen jellegű terméket akar.
2023. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
A pénz nem ajándék. Azzal nem adsz semmit.
2023. szept. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

A legjobb a pénz, mert azon azt veszek, amit akarok és nem gyűlik a lom!


A legrosszabb, ami valamilyen programra szóló jegy, mert nekem senki ne csináljon programot. Nem érdekel, elrabolja az időmet és kvára nem ajándék az, ami hercehurcával jár, mert mondjuk nem is a lakhelyem szerinti városba szól.... Az nem ajándék, hanem nyűg. Ráadásul mindig lebetegszek és akkor el se tudok rá menni, vagy más dolog jön közbe. Utálom!

2023. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Legjobb: amin érzem, hogy a másik ismer engem vagy utánanézett, személyre szabott ajándékot kapok tőle... ez lehet akár olyan apróság is, mint a kedvenc csokim, de az is, ha odafigyelt, amikor azt mondtam, kellene egy új lábas vagy szeretném megnézni az X filmet a moziban. Színházjegy mindig jól jön vagy utalvány :). Ha nem ismer annyira, akkor meg vásárlási utalvány.


Legrosszabb:

- giccses szezonális dekoráció... nem vagyok egy nagy díszítős, pár jól megválogatott, ízléses dekorációm van nagyobb ünnepekre... nincs szükségem minden évben 3 giccses csillámos táncoló mikulásfigurára pl.

- mindenféle kommersz kicitkacat névvel a SPAR pénztár mellől... ízléstelen neves hűtőmágnes, toll, felespohár és társai... vagy ezeknek jó barátai, ugyanezek szirupos coelhós idézetekkel

- falinaptár, kiállítandó fotó / kép rokonokról meg a gyerekeikről, ill. giccses közös képes szarok aktuális páromtól

- bármilyen olyan önfejlesztő, önjavító dolog, amit nem én kértem vagy amiről nem fejtettem ki, hogy érdekelne... az ajándékozás a szeretetről és az elfogadásról kell, szóljon, abba meg nem fér bele nekem az arra való utalgatás, hogy "szerintem meg kellene, változz"... pl. fogyasztótabletta, fitneszbérlet, ateistaként Biblia, hajnövesztő szer, önsegítő könyvek stb.

- bevonós, nem rendes csokiból készült "csoki"... ennél már csak a lejárt szavatosságú a jobb

- szakadt csomagolású, láthatóan felbontott vagy használt cuccok

(itt most nem régi kiadású könyvritkaságokról és hasonlókról beszélek :))

- továbbajándékozott ajándékok, amik más nevére szólnak... "Géza bora", "Mancikámnak szeretettel, váljék egészségedre"

- bármi, amire allergiás vagyok vagy utálom (volt pár olyan rokon, akitől többször kaptam kávét, amikor minden évben elmondtam, hogy utálom a kávét :D)

2023. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb:

Személyes ajándék attól, aki jól ismer. pl. könyv, amire már rég vágytam, hobbimhoz kapcsolódó dolog.

De én szoktam örülni a "fogyóeszközöknek" is: kozmetikai csomag, ital, édesség.


Legrosszabb:

Pénz - mintha örömlánynak nézne...

Utalvány, kupon: remek, mehetek el egy olyan boltba, ahova amúgy sem szoktam járni és általában jó messze is van... Általában fel sem használom ezeket épp ezért.

Dekorációs dolgok: nem vagyok egy díszítő és annyi ilyen kacatunk van így is.

2023. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!