Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Adnátok karácsonyra pénzt a...

Adnátok karácsonyra pénzt a 15 éves lányotoknak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve nagy vágya egy air force1. Sajnos az anyagi helyzetünk miatt nem tudjuk megvenni neki olyan könnyen. Azt mondta, hogy ha karácsonyra kap 20000ft-ot, akkor lesz annyi pénze, hogy megvegye. Alapvetően ilyen értékben szokott ajándékot kapni. Én viszont nem támogatom, hogy ilyen drága cipőt vegyen. Nemtudom mi tévő legyek. Vegyek neki egy ruhaboltba utalványt, amit nem tud air forcra elkölteni vagy adjam be a derekam? Gyorsan válaszoljatok, mert holnapig el kéne döntenem.

dec. 21. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
98%
Ha ez a vágya, én adnék neki arra a cipőre. Hiszen, ha 20.000Ft elég neki rá, az azt jelenti, hogy egy ideje már gyűjtöget.
dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudom. Azt is tudom, hogy ha kigyűlik neki a pénz, meg is fogja venni, de nem akarom ebben támogatni.
dec. 21. 15:33
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Mindenkinek joga van a saját hibáihoz.
dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Az ajándéknak nem a nevelés a célja, hanem az örömszerzés. Kár, hogy ezt te nem tudod.
dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen, de ha nem jön be neki a drága cipő nem kapna másikat.
dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Úgy látom, 50 ezer ez a cipő. Ha 250 lenne, megértenélek, de így nem.

Én adnék neki pénzt.

dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

"Vegyek neki egy ruhaboltba utalványt, amit nem tud air forcra elkölteni vagy adjam be a derekam?"


Látom te is csak azért ajándékozol csak mert muszáj de arra nem gondolsz hogy a gyerekednek örömet szerezz. Pont az ilyenek miatt veszíti el karácsony a varázsát.

dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
97%
Még ha azt írtad volna, hogy bármi más ajándékot... de te konkrétan kijátszod a rendszert, pont ugyanúgy pénzt adsz, csak úgy, hogy pont azt ne vehesse meg, amit ő szeretne. Az ajándékutalványnak pont az a lényege, hogy a másik azt vegyen, amit ő szeretne! Ennek így sok értelme van...
dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8%

Akkor adj neki tízezret, így egy ideig még gyűjtögetnie kéne, és addig is átgondolhatja, biztos szüksége van-e rá, viszont te is teljesíted a kérését.

Emellé még vegyél valamit, amiről szintén tudod hogy szeretné.

dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Fű de utálnám az anyámat, ha azt csinálná, amit a 9-es mond!
dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!