Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Adnátok karácsonyra pénzt a...

Adnátok karácsonyra pénzt a 15 éves lányotoknak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve nagy vágya egy air force1. Sajnos az anyagi helyzetünk miatt nem tudjuk megvenni neki olyan könnyen. Azt mondta, hogy ha karácsonyra kap 20000ft-ot, akkor lesz annyi pénze, hogy megvegye. Alapvetően ilyen értékben szokott ajándékot kapni. Én viszont nem támogatom, hogy ilyen drága cipőt vegyen. Nemtudom mi tévő legyek. Vegyek neki egy ruhaboltba utalványt, amit nem tud air forcra elkölteni vagy adjam be a derekam? Gyorsan válaszoljatok, mert holnapig el kéne döntenem.

dec. 21. 15:18
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
76%

Igazabol egy ciporol volt szo, ami egy alap dolog, lenne.nekem a szuleim meg azert konyorognek mindig hogy egy szep cipot valasszak mar,hiszen mindenhova abba jarunk!


Masik, meg (ha megerdemli )es ez a vagya:))


Hiszen, en is ugy kaptam meg az ajendekomat, amit akartam hogy jobb tanulo lettem ami voltam :)

dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!