Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak egy 15 éves lánynak...

Mit adjak egy 15 éves lánynak karácsonyra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A suliban mindig húzunk egy nevet, és meg kell ajándékozni egymást.

Na idén egy olyan lányt húztam, akiről nagyon keveset tudok, nem is nagyon beszélgettem vele, visszahúzódó. Egyszer elmondta az egész osztály, hogy ki mit szeret és mit nem, minek örülne, de ő azt mondta, hogy neki igazából mindegy, mindenhogy boldog lesz...

Milyen dolgok vannak, amik viszonylag olcsók, és általánosságban a lányok örülnek neki ebben a korosztályban?

(Az illető nem sminkel, szépészeti cuccok kilőve)


2021. dec. 9. 18:14
 1/3 anonim válasza:
89%

jájj a húzós kényszerajándékozás...

Én tavaly (igaz, az már 12. osztály volt) azt a lányt "kaptam", aki újonnan érkezett az osztályunkba. Vettem neki egy nagy bögrét (de igényes, ízléses kinézettel), díszgömböt a karácsonyfára, még valamilyen díszt és csokoládét.

2021. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kaja, ital tuti befutó:

csoki, forrrócsoki készítő szett, jobb tea, bonbon, egyedi díszítésű cookie


Valami nem smink, de self care cucc: fürdősó, fürdőbomba, kézműves szappan?


Valami olyan kesztyű, sapka, sál, amilye nincs, de amit kb stílusában látod hogy hord, látod, hogy hord.

Szóval ha pl sok pirosat vesz fel, piros kesztyű, ha sok pinket, általában a pink befutó lesz.


Amit ne vegyél: mikulásos/karácsonyi zokni, bögre, hógömb

2021. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Szabolcsi pálinka,royal..

Amúgy komolyan kell kis csoki is jó

2021. dec. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!