Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit vennétek egy vak...

Ti mit vennétek egy vak nagybácsinak? 55 éves, és nem iszik alkoholt. Kb.5000, -Ft-om van rá.

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Van valami kedvtelése?
2012. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szivarozik vagy pipázik?

Szeret zenét hallgatni?

Esetleg valami hangoskönyv?

2012. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én is hangoskönyvre gondoltam, ilyen mp3 lejátszókat már fillérekért lehet venni, arra letöltenék hangoskönyveket vagy zenét, amit szeret.
2012. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a hangoskönyv nagyon király ötlet, és tényleg megoldható egy olcsó mp3-as lejátszóval.
2012. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha mp3 lejátszót veszel, arra figyelj, hogy ne csak USB-ről lehessen tölteni az aksiját.
2012. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondold végig, mit szeret. Nekem egy vak ismerősöm van, ő pl. zongorázik: neki tuti valami nem könnyen beszerezhető braille-kottát vennék, mert annak örülne. Ha látna, akkor is kottát adnék neki egyébként, mert ugye tudom, hogy annak örülne.

Te ismered a nagybácsid, ha személyes ajándékot szeretnél neki adni, akkor gondold végig, mi az, amire vágyik, és azt szerezd be neki.

2012. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
24%
Fízesd be egy prosithoz fél órára:D
2012. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
* prostihoz
2012. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs még neki, akkor egy kis rádiót, amit tud a zsebében hordozni és fülhallgatóval hallgatni, a látássérültek szeretnek rádiózni. Amúgy neki is lehet ugyanúgy pl. finom, különleges csokit venni, ő is biztos ugyanúgy szeret enni mint bárki más. Az is jó, amit írtak, hogy hangoskönyv, vagy ha tudsz valahol venni braille írásos könyv. Szerintem az is jó lenne, ha meghívnád valahova ahova van kedve menni, (pl. egy vak ismerősöm imád moziba menni) vagy csak egy süti+kávéra valahova és akkor elkísérnéd, biztos örülne az új élménynek és 5ezerből pont kijönne.
2012. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mp3-a van, + rengeteg hangoskönyve is. Valami más kellene.
2012. nov. 29. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!