Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mivel ajándékozzam meg a...

Mivel ajándékozzam meg a páromat mikulásra (több ötletem van, fiúk, minek örülnétek)?

Figyelt kérdés

A párom 22 éves. Szereti a csillagászatot, ezért vagy veszek neki egy könyvet, ami csillagászattal kapcsolatos, vagy mivel jön a tél, valami pulcsit venni neki, vagy vigyem el vacsorázni?

Egyéb ötletes ajándékokat szívesen meghallgatok!


2013. nov. 3. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikulásra semmit..
2013. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Gondolom, tényleg szeretnél valamit, ha két kérdést is kiírtál ezzel kapcsolatban. Én kiskoromban húsvétra, mikulásra is csak csokoládét kaptam. Mások volt, hogy uzsonnás dobozt kaptak, és néha irigyeltem érte őket, de hidd el ilyenekre a csokoládé a legjobb ajándék! Fogj egy cipős dobozt, vegyél egy olasz kreppapírt vagy valami csomagolópapírt! A cipős doboz oldalait csomagold be, úgy hogy a tetejét le lehessen szedni (szerintem tudod, mire gondolok), aztán a belsejébe vegyél csokit.... de töménytelen mennyiségben. Én húsvétra csináltam ezt... Volt nestle csokitojás, bocitojás, nestle nyuszi, 2 tábla boci csoki (ét és tej), kinder bueno.. És ezt a 2 éves unokatesóm cipős dobozba raktam. És ez így ki tudtam tölteni. Arra figyelj, hogy ne csak félig rakd.

2013. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is csokit vegyél neki. A fiúk nem szeretik ezt az ajándékozást.
2013. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 palacsinta1992 válasza:
Szerintem csillagászos dolgot vegyél neki, és az egyik előzőnek üzenem,hogy igen is szeretik a fiúk sztem az ajándékot, jó lehet nem mindegyik,de az én párom 23 és oda van a bűvész dolgokért, és rendeltem neki és teljesen oda volt érte,ők is megérdemlik az ajándékot úgy ahogyan a nők!
2013. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy 22 éves embernek miért kellene Mikulás alkalmából bármit is ajándékozni? Már nem gyerek...

Ha mindenképp szeretnél neki valamit adni, akkor szerintem is a csoki a legjobb választás, amiket írtál, az inkább szülinapi/karácsonyi ajándék.

2013. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!