Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi kerüljön cipősdobozba egy...

Mi kerüljön cipősdobozba egy 17-18 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Szeretnék a Cipösdoboz akció keretein belül egy velem kb. egykorú lánynak csomagot összeállítani (én 18 vagyok).


Szerintetek mit rakjak bele? Én ilyenekre gondoltam: könyv, jegyzetfüzet, toll, filctoll, újság, fülbevaló, nyaklánc, karkötő, csoki, cukorka, szappan, tusfürdő.


Egyéb ötletek?


2013. nov. 15. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mi má ez a cipősdobozos izé? Am amit írtál az jó. Esetleg ha ismered azt szereti az állatot akkor egy macska vagy nyúl is mehet bele (persze amíg átadod neki) ha lóvés vagy akkor pár köteg 20ezres, esetleg cd, dvd is. De szerintem a könyv, az írószerek a legjobb, ha a cipőt nem akarod adni a dobozban.
2013. nov. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huh, elso..... Évek óta van a Cipősdoboz akció..... Egy ciposdobozokat kell megtölteni ajándékokkal, aztán rábírni, hogy milyen korú es nemű gyereknek szánják. Állatot nem kellene, mivel a dobozokat tárolják, plusz nehez körülmények között elő gyerekeknek lesz, igy ne, kellene azzal terhelni, hogy egy állat tartásának költségeit kelljen fizetniük...

Kerdezo, jók amiket irtal. A kozmetikumok a legjobbak szerintem, eselyes, hogy annak örülne legjobban egy ilyen korú lány. Smink kellékek esetleg, vagy vásárlási utalvány se rossz, ha belefér a keretedbe.

2013. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah... Akkor állatot ne. Azt hittem h valakinek oda akarja adni egyből. Ha tárolják, meg majd osszák akkor amiket mondtál ok.
2013. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!