Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Miért kérdezik itt ezt meg...

Miért kérdezik itt ezt meg ennyien?

Figyelt kérdés
Kis túlzással kb minden 5. kérdés ebben a kategóriában arról szól hogy mit vegyen ajánékba a barátjának/barátnőjének az illető szülinapra/karácsonyra/félévre/x. évfordulóra. Nem akarok megsérteni senkit, de csak szerintem hiányzik a kreativitás azoktól akik idegenektől várják a választ ilyesmire? Nekem az lenne az alap hogy nálam jobban nem tudhatja senki minek örülne a szerelmem. Amikor volt barátom sose okozott ez problémát hogy mivel lepjem meg. Engem ez picit elszomorít, és hogy a csúnya irigy dög szóljon egyet belőlem, azt sem értem akikben ennyi nincs hogy az ajándék kérdést megoldják maguktól, hogyhogy szerető párjuk van meg kapcsolatuk, míg mások meg van hogy a lelküket is odaadnák a másiknak mégis eldobják őket (nem csak a kézzelfogható ajándékokra gondolok, mielőtt valaki azzal jönne hogy azért mert ajándékkal nem lehet megvenni a szerelmet. csak erre meg itt ez a sok tehetetlen ember akik még azt is idegenektől kérdezik mit vegyenek karácsonyra a párjuknak, vagy hogyan kérje meg a barátnője kezét)
2013. dec. 9. 22:14
1 2
 1/20 anonim válasza:
32%
és akkor most komolyan elhitted hogy okos vagy?:D
2013. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
49%
Mert életképtelen invazív fajok.
2013. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek hülyék, és nincs kivétel. Még szerencse, hogy nem erről a bolygóról származom.
2013. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

Az emberi faj megérett a pusztulásra.


Zod

A döglött Kryptonról

2013. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
69%
mert mért ne ?
2013. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Minden 5. kérdés inkább a "miért ilyen bunkók a csajok/miért ilyen bunkók a pasik/ kövér vagyok/ sovány vagyok/ szerelmes vagyok a szomszéd macskába" stb.


Igen, egyébként síkhülye, ötlettelen zombik vagyunk.


Egyébként mit vegyek karácsonyra a szomszéd Cirminek?

2013. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Idézd a szövegemből azt a részt ahol olyat írok hogy okos vagyok : D Nem állítottam semmi ilyesmit, az viszont tény hogy sokkal kreatívabb és találékonyabb aggyal rendelkezem mint akik ilyen kérdéseket tesznek fel. Ha nagyon drasztikus és erőltetett akarnék lenni azt mondanám aki ennyit nem tud magától tenni a másikért, meg sem érdemli hogy legyen párja
2013. dec. 9. 22:26
 8/20 anonim válasza:
78%
ha nem itt akkor hol kérdezzék meg?
2013. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azokkal a típusú kérdésekkel is Dunát lehetne ereszteni az igaz, kedves utolsó, de nem tehetek róla hogy belelapoztam az első 2-3 oldalba és nekem most épp ez szúrt szemet : D Az unalom kérdéseket szül, akkor már miért ne tegyem fel, szórakoztató olvasni hogy kinek milyen okfejtései vannak a témáról, már ha néhány odaböfögött szóban kifejezett nemtetszésnél többet is ki tudnak hozni magukból
2013. dec. 9. 22:28
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Elvileg azért van ez az oldal, hogy kérdezni lehessen, nem?
2013. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!