Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jönne össze ennyien...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönne össze ennyien újra az exükkel? Nekem miért nem sikerül ha ez ilyen gyakori?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne gyakori??? csak azért jönnek össze mert lusták mást keresni vagy nincs más és ez a könyebb. Nem kell udvarolgatni ismerik egymást stb stb egy csomo mindenben könyebb a dolog. De ha tudnád a következményeket akkor te sem akarnál összejönni mert a legtöbb esetben szakitás a vége.
2013. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Talán azért mert ők tesznek is, és kinyitják a szájukat:D
2013. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1! igaza van

ki a fene jönne össze vele, hát ha ő lenne az utolsó a földön sem, pedig elég sok évet húztunk le, de soha nem tennék ilyet N

2013. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, ezen a portálon ha kimered ejteni az ex szót már neked ugranak, ha meg még ujra akarod inditani a dolgot, akkor jön a féltékeny nők hada. Ezt tanuld meg:DD
2013. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert félnek az egyedülléttől, és a régi dolgokat könnyebb felmelegíteni, mint előre menni, és keresni valaki mást.
2013. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én se jöttem soha exszel. ennek általában az volt az oka, hogy a fiú valamiért már nem akart velem lenni, mert rájött,hogy nem illünk össze, vagy azért mert én untam meg. azon meg nem lehet változtatni, ha valaki már nem akar veled lenni.
2013. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez a helyzet, nem akar velem lenni pedig állitólag még szeret.
2013. máj. 6. 08:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyi ember van a földön,nem értem miért a régivel kell újra összejönni.Egyszer aminek szakítás lett a vége,máskor sem lesz jobb.Felesleges a régire pazarolni az időt,mikor új embert is meg lehetne ismerni.
2013. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát azért az se mind1, hogy miért szakítotok.. Velem pl anno a barátom azért szakított, mert az anyja nem engedte h együtt legyünk, mert érettségire kellett tanulnia meg ilyesmi. Utána rájött, hogy nem tud nélkülem tanulni se, mert folyton rám gondol és szomorú. Újból összejöttünk. Azóta is együtt vagyunk. Pedig ez 3 éve történt.
2013. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy sor hülye félreértés volt az oka de azok miatt kiábrándult belőlem erre fogom, hogy nem akarja folytatni. Egy hónapja nem tudok róla semmit, letiltott minden kapcsolatot velem.
2013. máj. 6. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!