Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mennyi értékben vesztek...

Mennyi értékben vesztek ajándékot párotoknak és mit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy 500 forintos bögrét vettem neki mert nincs munkám, de valamit mégis adni akartam.
2013. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
40-50 ezer forint értékben, karórát.
2013. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

kb 10E körül... kap egy ővtáskát és egy krémet (amire vágyik) ez ennyi


általában ennyiért kap... pedig sosem az árat nézem...


névnap: fogfehérítés (kuponnal 10E)

szülinap: fotózáshoz előtétlencsék 12E

tavaly karácsony: jégkori: 15E

2013. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%

sokan hülyének, vagy dedósnak néznek miatta, de karácsonykor a páromnak nem veszek semmit. Csak csinálok ajándékot. Én így fejezem ki a szeretteimnek, hogy a szeretet ünnepén a szeretet és nem az ajándék a fontosabb, hogy amíg készült az ajándék végig rájuk gondoltam.

Most mappát eszkábálok neki, amiben tolltartó és naptár funkció lesz, hogy mindene egy helyre beférjen.


Én így tiltakozok az ellen, hogy a karácsony a szeretet ünnepéből átment a shoppingolás ünnepébe. Ezzel szeretném kifejezni, hogy nekem a szereteim többet jelentenek az ajándékoknál, hogy karácsonykor a legnagyobb ajándék nekem, hogy idén is ezen a napon együtt lehetünk. (főleg a mamám miatt aki elég beteg mostanában).

És a félreértések elkerülése végett: nem ítélem azokat sem akik vásárolnak inkább valamit, az is jó ajándék főleg, ha hasznos vagy nagyon vágyott rá az illető.

2013. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
az utolsónak igaza van, én is így gondolom ezt, de mégis veszek ajándékot. És remélem örülni fog neki.
2013. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én centrum tablettát vettem, hogy ne betegedjen meg! Meg van mindene! Már megkapta korábban.
2013. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0 magyar huf a nincsből nem lehet
2013. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tibi11 válasza:
2000000ft egy kis karóra.
2013. dec. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te viccelsz?
2013. dec. 19. 10:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Apu 100e ért vett gyűrűt a szülinapjára, és 80 ért karkötőt nyaklánccal karácsonyra anyunak...

Tavalyelőtt lapostévét kaptunka férjemmel 150e ért...


Kinek mi fér bele...ugye mint írtam én ennyit nem költenék, (szerintem ha megtehetnem sem)mert nem erről szól.

Amúgy a szüleim szerint sem, de mivel megengedhetik maguknak, és 50 felett már mindenük megvan szinte így egymásnak simán vesznek ilyen drágán...

Nekünk pedig amikor költöztünk pénzzel nem akartak, nem is hagytuk vona, hogy segítsenek,emiatt kaptuk a tévét..



3.

2013. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!