Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ha vetettek már drágább...

Ha vetettek már drágább ajándékot, soha nem féltetek tőle, hogy megszólnak miatta?

Figyelt kérdés

Mondjuk olyan ajándékot, amin tényleg látszik,hogy nem két forint!

Foglalkoztatok azzal,hogy mit kaptok majd érte?


2013. dec. 17. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Már ki szólna meg? A boltban, vagy mi?
2013. dec. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha nem érdekelt, ki mit gondol és soha nem foglalkoztam azzal, ki mit vesz a gyerekének. Aki megteheti és nem sajnálja rá, vegye meg szíve joga.
2013. dec. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Nem értem. Mi az, hogy mit kaptok érte? Kitől? Ki szólna meg?
2013. dec. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ki szólna meg érte? aki kapja? maximum arra tartozik vagy a párodra ha egyébkétn nem álltok ugy anyagilag. ezenkivül senkinek smemi köze hozzá kinek mit veszel.
2013. dec. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Màrmint ki? minket egyszer anyòsom szòlt meg mert az èrtèk nem volt szàmâra minimumon felüli (az ajàndèkozott vàgyott arra) egyszer meg apukàm akart szìvrohamot kapni mert tùl dràga ajàndékot kapott kerek szülinapra....de elnem tudom kèpzelni ki màs szòlna be....
2013. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom vele, hogy megszólnak-e. De volt olyan, hogy pl. a családban vettem valakinek nagyobb értékű ajándékot, és a baráti körben megszóltak, hogy húú de jól megy neked.

Az meg egyáltalán nem érdekel, hogy mi kapok majd érte. Mert nem azért veszem, hogy valami hasonló értékűt kapjak, hanem azért, hogy meglepjem a másikat, örömet szerezzek neki.

2013. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddig olyan helyzetben sajnos nem voltam, hogy tudtam volna vmi brutáldrága holmit venni akárkinek is. Nekem már a barátom 10e Ft-os pendrive-ja idén is a drága kategória. Párom nem szólt meg (tudta, mert megdumáltuk, hogy kinek mire lenne szüksége), de azért mondta, hogy nem kellett volna nekem megvennem meg ilyen drága holmit. Család szerencsére normális, és az sem gond, hogy rá többet költöttem, mint rájuk.


Mondjuk volt szomszédunk akadt ki a fiára jó 10 évvel ezelőtt, amikor az összegyűjtött zsebpénzét az általa nem annyira csípett barátok karácsonyi ajándékára költötte (és minőségi cuccokat vett), miért nem magára... mondjuk az a nő kb. mindenbe beleszólt, amihez nem volt köze, mindig.

2013. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!