Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ez megfelelő ajándék lehet...

Ez megfelelő ajándék lehet anyukámnak szerintetek? Ti vennétek ilyesmit? Örülnétek ilyesminek?

Figyelt kérdés

[link]


Mindig láb, fenék, derékkal vannak gondjai, oda megy a felesleg... ezért gondoltam erre. De nem tudom... sose vettem ilyesmit senkinek. Anyukám 52 éves egyébként.


2014. dec. 7. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

1. Ennyi pénzért, tuti, hogy szart sem ér.

2. Anyukádnak kell eldönteni, mivel akar alakot formálni.

3. Nekem rohadtul nem esne jól, ha még a lányom is az alakommal foglalkozna, ráadásul Karácsonykor.


Keress vmi más, KEDVES ajándékot. Ez nem lenne az. Az ember szeret olvadozva ránézni arra az ajándékra, amit a lányától kap. :)

2014. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyébként sportos az anyukád, akkor nem meredek ötlet. Ha nem szereti a kitartó, intenzív mozgást - mondván a sztereotip mondatot, hogy mozgok én eleget a konyhában - akkor nem biztos, hogy örül neki. Lehet, hogy a kedvedért előveszi kezdetben, de kitartó edzésre nem lesz vevő. Te ismered, milyen. Próbáld kiszedni belőle, hogy az ilyen eszközök fogyasztanak,van hasznuk?
2014. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mikor legközelebb szóba kerül a fogyás téma, kezd el beszélni erről az eszközről, hogy hallottál róla, mi a véleménye? :) És akkor látni fogod, hogy hogy viszonyul hozzá.
2014. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!