Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A barátnőm megkért h a nem...

Csinibaba99 kérdése:

A barátnőm megkért h a nem rég született fiának én legyek a keresztanyja el is fogadtam a keresztelőre mit adjak neki?

Figyelt kérdés
19/L

2015. jan. 18. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, mire számít, és neked milyen lehetőségeid vannak. Ellenkező esetben kellemetlen lehet. Van, ahol aranylánc, fülbevaló az ajándék, van ahol egy rugdalózó, vagy egy plüss játék. Azt is hallottam, hogy - ahol fizetni kell a szertartásért - a keresztszülő állja a költségét.
2015. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mindenképp én állom de az ajándékra azt mondta ne vegyek semmit, de én vmit ugy vinnék de nem tudom mit
2015. jan. 18. 10:37
 3/6 anonim válasza:
amire szuksege van a kicsinek meg ha ugy van oltoztesd fel a babajat , sok mindenre szuksege van amikor babaja van
2015. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az a szokás hogy a keresztszülők veszik az első ékszert. A kislányunk borostyánláncot kapott, még fülbevalót.
2015. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan dolgot ami 20 év múlva is ugyanolyan lesz mint amikor adtad.
2015. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És jelképes dolog, aminek köze van a babákhoz.
2015. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!