Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot szokás vinni...

Milyen ajándékot szokás vinni a családnak, ha au-pair-kedni megyek külföldre (Spanyolország)?

Figyelt kérdés
U.i.: bocsánat, ha rossz a kategória, amibe a kérdést írom

2016. júl. 1. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Például jó ötlet lehet egy magyar szakácskönyv (természetesen angol nyelvű) és egy csomag pirospaprika. De szerintem egyáltalán nem muszáj bármit is venned, nem tesznek neked szívességet, dolgozni mész.
2016. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is hungarikumokat vinnék (édesség, pálinka, stb). Szerintem kedves gesztus és elsőre jó beszélgetési alapot ad, ha mikor átadod, mesélsz kicsit róla, hogy mi micsoda, a magyar szokásokról, ilyesmikről :)
2016. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyar étel-ital. A spanyolok is nagyon szeretik a hasukat. :)
2016. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én vittem ki pici üveg unicumot, pálinkát, Szamos csokoládé bonbont (gyönyörű díszdobozosakat lehet találni, olyat vittem amin Budapest-látkép volt, körben meg kalocsai virágdíszítés, igazán tetszett nekik!), mézeskalács figurákat a gyerekeknek, tubusos piros aranyat (ezt később használtuk néha főzésnél is, az olasz párom is imádja ;) ) a reptéren kapni pici faragott só és bors szóró párocskát népies motívumú ruhában, stb... de tényleg bárminek örülnek majd szerintem amit ott nem kapni. A gesztus a lényeg :)

Én Finnországban voltam egyébként.

2016. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!