Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Apanak 1 het mulva szulinapja...

Apanak 1 het mulva szulinapja mit adjak neki? Szereti a ilyen rock zeneket es etterembe foz

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 21:35
 1/6 anonim válasza:
Ha tudod hogy melyik rock bandát vagy énekest szereti akkor vegyél neki egy lemezt a média markban már lehet kapni 3000Ft ért! Én is ezt kaptam a szüleimtől szülinapomra a kedvenc eocqk bandám lemezét! 16/L
2016. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oke koszi!☺
2016. szept. 23. 15:49
 3/6 anonim válasza:
Ha dohányzik vehetsz neki zenekaros öngyújtót, de a zenekaros póló is jó ötlet.
2016. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia,1.Fogsz egy képkeretet és kinyomtatsz egy képet azt felvágod mozaikokra es ugy ragasztót bele a képkeretbe.2.Mint ahogy az elöttem irok is mondták ,hogy kedvenc zenekaros dolgokat adj,erre vannak külön boltok ahol például elviszem egy kepet es ranyomtatják különféle dolgokra(póló,bögre,kulcstartó,pohár,öngyújtó stb)Hirtelen Ennyi jutott eszembe de ha kell még nyugodtan irj
2016. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi
2016. szept. 27. 20:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdes mit vegyek baratnom 9.szulinapjara? Tudbi kell rola:szereti a macit,fulbevalo es ilyen gyerekes ekszereket valaszokat elore is koszi
2016. szept. 28. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!