Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hova tegyem el az ajándékokat...

Hova tegyem el az ajándékokat hogy szüleim meg ne lássák? FONTOS

Figyelt kérdés

Szóval, karácsonyra szeretnék szüleimnek (ill. nagyszüleimnek) ajándékot venni. Nagyobb ajándékokba gondolkodtam (nem drágák csak nagyobbak pl kávé) és nem tudom hova tenni. Minden nap iskolába járok és amíg nem vagyok otthon addig anyám takarít. Nem tudom hova rakni pl nem tehetem a táskámba. Az egy dolog hogy nagy a szobám és sok hely van benne pl DVD mögött vagy ilyesmik de anyám mindennap takarit (mint ahogy elöbb mondtam) és álltalában beszokott az ilyen helyek mögé nézni, ha nem akkor is furdalna a tudat hogy anyukám meg ne tudná hogy mit kap tőlem karácsonyra. Amúgy nagy kávé függő szóval megérezné az illatát. Értelmes válaszokat várok, remélem tudtok segíteni minnél hamarabb mivel lassan itt a karácsony.

14/F

Kellemes ünnepeket



2016. dec. 14. 19:28
 1/7 anonim válasza:
Szia. Szerintem a szekrény mögé ha beférne vagy próbálj olyan helyet keresni ahol nem takarít. Biztos van olyan hely. Ruhák, ágyneműk közé.
2016. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj a szekrény mögével hogy a tv, számitógép egy elosztón fut el ami a szekrény mögött van. Illetve apám most vett új routert ami szintén a szekrény mögött megy és még mindig szar szóval egy ideig babrálni fogja
2016. dec. 14. 19:53
 3/7 vonószenekar válasza:
Ha az ágyad ágyneműtartós, esetleg odarakhatod.
2016. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia :) esetleg a ruhás szekrényedbe a ruhák mögé? vagy íróasztal fiókba. vagy esetleg ha a nagyszüleid ajándékát otthon tárolnád, a szüleidét pedig mamádéknál? (bár ez csak akkor megoldás, ha viszonylag közel laktok egymáshoz és könnyen közlekedsz a két lakás/ház között)
2016. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rejtsd olyan helyre esetleg amit ritkabban hasznalnak. Ő ruhas szekrenyuk nyari ruhai koze... ha a ruhaidat nem ő teszi rendbe akkor a sajat ruhaid moge, ahogy mas is jelezte mar. Esetleg olyan dobozban amiben csetreszek vannak.
2016. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hova rakod, a lényeg, hogy előtte csomagold be csomagolópapírba. Azt úgyse bontja ki, ha megtalálja az ajándékot, akkor sem. Ha meg mégis, akkor a saját meglepetését rontotta el, magára vethet.
2016. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ruhák közé szoktam tenni, amit el akarok rejteni. be a polc legaljára.

de megoldás lehet, hogy becsomagolod. ki csak nem bontja, hogy ugyan mi van benne.

2016. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!