Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiuk! Minek örülnétek karácson...

Fiuk! Minek örülnétek karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés

A baratomnak szeretnek karacsonyi ajandekot venni de nincs otletem h mit. 22 eves. Gondoltam egy pulcsira, esetleg egyedi polo. Sal, kesztyu, sapka, zokni, bor meg ilyen basic ajandekokat mar kapott. Az egyedi polo alatt azt ertem h pl ranyomtatok vlmi jo feliratot vagy nem is tudom. Esetleg paros cucc. Nagyon nincs semmi otletem. kerlek segitsetek.

Ha ez segit:

Nagyon kedves fiu szoval barmit is veszek neki orulni fog annak. Hobbija magyon nincs mert vagy dolgozik, vagy tanul. Gazd.-info szakos egyebkent. Stilus meg amolyan egyszeru, ilyen elegansan. Szoval nem olyan tipikus swag yolo ha ertitek mire gonolok. Altalaban egyszinu polit hord, fekete/szurke/kek farmeral meg egy kotott pulcsi. Ez nala a hetkoznapi viselet.



2016. dec. 12. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetne akár egy üveggel a kedvenc italából(whisky pl vagy hasonló). Vagy az egyedi póló is jó ötlet. Vagy valami kocka dolog.
2016. dec. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat az a helyzet, h nem nagyon iszik alkoholt (csak tarsasaggal szokot mertekkel). S nem egy nagy kocka szval nem hinnem h oda lenne erte...
2016. dec. 13. 21:08
 3/9 anonim válasza:
Drón?
2016. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Infót tanul és nem kocka? Wow

Süss neki mézes kalácsot

Írj neki verset, fess/rajzolj neki vagy valami

Varrj esetleg valamit, kézműveskedj pl könyvjelző vagy valami hasznos de jópofa

Ezek személyes és kreatív ajándékok

De a pulcsinak is tuti örülni fog

2016. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Könyv mint ajándék?
2016. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem olvas xD

Szokott kockulni, de nagyon ritkan. Lol-ozni szokott a havrokkal, de csak nagyon nagyon ritkan ha kedve van hozza.

2016. dec. 14. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:

A kocka nem azt jelenti, hogy játszik. Sose loloztam vagy wowoztam és mégis kocka vagyok.

Mit szólsz pl színház jegyhez? Keress egy jó darabot,vegyél rá két jegyet és hajrá :) Tuti nagyon jó élmény lesz

2016. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A póló jó ötlet. Mostanság népszerű az a póló, amikor a lánynak queen, a fiúnak king felirata van.
2016. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Cumizd le .
2016. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!