Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Miért gondolják a férfiak...

Miért gondolják a férfiak hogy jó dolog szexi hálószobai ruhát ajándékozni egy nőnek?

Figyelt kérdés
Még ha komoly párkapcsolaton belül is történik hacsak a nő nem jelezte hogy ez minden vágya, akkor úgy hangzik mintha a férfi csak magát akarná megajándékozni ezzel....Miért ?? Miért gondolják hogy ez jó?

2018. okt. 8. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Mert szép/ azt hiszik örül neki a barátnőjük, feleségük, nincsen más ötlete stb. Nem kell túlgondolni. Mondjuk szerintem a méretezés miatt merész ilyet választani, mert ugyanazon a márkán belül is eltérő sokszor egy-egy termék mérete, tartása, stb. De én még nem kaptam ilyet, csak macskás pizsamát. :P
2018. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert te nem örülnél neki, nem azt jelenti, hogy mások sem. Nyilván azért ajándékoznak ilyet, mert úgy gondolják, hogy a másik örülni fog neki. Vagy sokan eleve beszélgetnek ilyenről és ismerik a párjukat, tudják, hogy örülni fog.

Én kaptam már, és örültem neki, tetszett.

2018. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Jól gondolod: magukat ajándékozzák meg vele.
2018. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Részint valóban magukat ajándékozzák meg vele. Ám ne felejtsük el azt sem, hogy a nőnek elemi vágya, hogy tetsszen a párjának. És ha ez a ruha hozzásegíti, sz is boldogság forrása lehet.
2018. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Amiért "a nők" szeretnek csecsebecséket, közös fényképeket, meg egyéb haszontalan de "aranyos" ajándékokat adni. Mert nekik az tetszik.
2018. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk én férfiként úgy nézem, hogy ha ilyet veszek a barátnőmnek, az egyben neki is ajándék. Hiszen jobban fogom kívánni, jobban akarom majd az ágyban és ez által neki is jobb lesz, hogy egy férfi a dögös istennőt látja benne, akit kívánhat.
2018. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Bocs, de ha ez kell ahhoz hogy dögösnek lásd a barátnődet akkor valami nagyon el van cs.eszve köztetek.


A másik meg hogy ajándékot azért addsz, hogy a másik boldog legyen nem azért hogy neked jobb legyen a kilátás.

2018. okt. 10. 15:20
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

"Bocs, de ha ez kell ahhoz hogy dögösnek lásd a barátnődet akkor valami nagyon el van cs.eszve köztetek."


Szerintem ezt így kijelenteni baromság. Persze lehet jönni a "fogadd el úgy ahogy van" szöveggel, meg azzal, hogy lásd szépnek akkor is ha éppen úgy néz ki mint a mosott szar. De akárhogy nézzük, azért van egy határ.


Pont ugyanúgy, ahogy egy nő sem látna szexinek egy túlsúlyos, izzadtságfoltos atlétában és alsógatyában sörrel a kezében focit bámuló szőrös képű férfit. És még egy ilyen férfi is sokkal jobban mutat, ha éppen felvesz egy jobb zakót, vagy elmegy egy jó borbélyhoz.


Tegyük hozzá, szerintem valahol vicc mikor a nők a párjukra ráerőltetik a "fogadj el így" gondolkodást, miközben az utcára kicsípik magukat, vagy ha bulizni mennek akkor szintén...

2018. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azért van különbség a sörhasú undorító pasi között aki 3 hete nem fürdött meg egy egyszerű barátnő között aki nem akar k.urvának öltözni csak azért hogy a párja kívánja őt.


Vissza a kérdéshez légyszi, ha már normális indokot felhozni nem tudsz a védelmedben.

2018. okt. 10. 20:06
 10/16 anonim ***** válasza:

"Vissza a kérdéshez légyszi, ha már normális indokot felhozni nem tudsz a védelmedben."


Szerintem hoztam fel normális indokot. Arról nem tehetek hogy neked önértékelési problémáid vannak és "Qvának" érzed magad. Választ vártál megkaptad. De gondolom ez is csak a szokásos "minden férfi" kérdés, ahol mindegy mi a válasz csak a te véleményeddel egyezzen.

2018. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!