Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit adsz anyák napjára?

Mit adsz anyák napjára?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 09:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
virágot és valami üdvözlőlapot
2014. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Semmit. Árva vagyok.
2014. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Fateromtól kap egy csoit, én meg viszek át neki szárított csalánt. Jó, mondjuk ez nem a legjobb anyák-napi cucc, de a csalán teában igen hasznos :)
2014. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos csak egy videohívást

Tesóm prezentálja a virágot.

Anyósomnak közösen virágot


( mi mindig csak viragot szoktunk tesómmal, cserepeset, és orgonát vázában, plusz patyolat rendet mire felkel, anyukám és reggelit

Az orgona azutóbbi évek en elmarad, mert hamarabb virágzik, mint gyerekkorunkban...:()

2014. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmit, nincs valami jó kapcsolatunk. :(
2014. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Őszödi Ferenc válasza:

Egy nagy csokor piros szegfűt.

És konyakmeggyes bonbont.

2014. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vettem egy doboz csokit, amiben mindenféle formájú kézműves csoki van. Mivel elutazott, így belerejtettem a bőröndjébe és megbíztam a húgomat, hogy gondoskodjon majd vasárnap a kezébe jusson. :D
2014. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy könyvet és egy doboz csokit. Tele van virággal a ház, mindenki mástól mindenre virágot kap, mondtam, hogy én azt nem leszek hajlandó venni soha :) A vágott virág értelmetlen, két hét és meghal, a cserepes virágoktól meg már így sem férünk. Egyébként általában 1 éves magazin-előfizetést szoktam venni, plusz csokit. (Szeret édesanyám sütni-főzni, így GoodFood, Nők Lapja konyha, illetve szeret kertészkedni, így Kertvarázs és Csodakert lapokat szokta kapni, de a mostani előfizetéseket más elintéztem korábban) - ez annyiba kerül, mint egy nagy csokor virág, viszont tart egy évig :)
2014. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anya már megkapta: dilmah zöld teát és gyömbéres narancsos teát adtam neki. Apai nagymamámnak egy doboz trópusi ízű cukorkát fogok adni, nincs más, aki felköszönthetné.
2014. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Anyumnak nincs bögréje és tesómét használja, így egy gyönyörű bögrét vettem neki, nagyon szép motívum van rajta és gyönyörű vékony, dőlt betűkkel a felirat: A Világ Legcsodálatosabb Anyukája, meg persze veszek még virágot amit a kisfiam fog neki adni :)
2014. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!