Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyák napjára milyen kreatív...

Anyák napjára milyen kreatív ajándékötleteket tudtok?

Figyelt kérdés

Két mamám és anyukám számára szeretnék készíteni valamit, lehetőleg valami olcsót/olcsón beszerezhetőt,mert tudom hogy ezeknek örülnének :)

Köszi a válaszokat, bár tudom hogy még messze az ünnep, de nem az utolsó pillanatban szeretném elkészíteni =D



2015. márc. 8. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Takarítás, ablakpucolás, mozijegy, tortasütés, vasalás stb.
2015. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Papirzsepi+etelfestek+hurkapalca=olcso virag
2015. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

Esetleg valami könnyű süti recept?

2015. márc. 16. 19:05
 4/10 anonim válasza:
Könnyű süti receptnek a meleg csokis brownie-t mondanám. Menj fel a mindmegette.hu-ra! Ott rengeteg ilyesféle receptet találni (én is ott találtam, isteni lett!).
2015. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Készíts neki egy dobozt. Vágd szét az oldalait, hogy amikor kinyitja akkor azok ledőljenek. Díszítsd ki a belsejét képekkel akár szövegekkel. Attól függ mekkora a doboz mérete, de akár kartonpapírból tehetsz bele néhány plusz oldalt, úgy hogy az egyik oldal elé, a tövénél megragasztod. Azokat is díszítsd ki, tegyél rá rólatok képeket. Ám de most jön a lényeg. A dobozka belseje. Oda kreativitásod szerint azt rakhatsz amit csak gondolsz.

Tipp1: ha anyukád édes szájú akkor tehetsz neki a kedvenc csokijaiból. Vagy bármi más rágcsát.

Tipp2: tegyél bele borítékokat, pl.: 'Nyisd ki ha szomorú vagy.' és akkor tegyél bele valami olyat amitől felvidul. Szóval ilyesmiket.


Ötlet2: Gyűjts össze néhány olyan dolgot, amit szeretsz anyukádban. Hobby boltban be tudsz szerezni fából készült zsebkendő tartót, de az is jó, ha azt a dobozt használod fel, amit még otthonra vettetek. Az utóbbi esetben viszont le kéne fedni ragasztóval és újságpapírral, hogy tartós legyen. Ragasszátok ezt a dobozt tele fényképekkel, vagy ha jobban tetszik, akkor írj/rajzolj rá. A lényeg hogy szépen ki legyen díszítve. Majd papírokra, írd rá mind azt, amit összegyűjtöttél. Pl.: Azért szeretlek, mert életet adtál nekem. Bár ennél sokkal szebbeket is írhatsz. Írj minél többet, majd pedig tedd bele ebbe a dobozkába.

Én ezt anyukámnak a születésnapjára adtam 68 papírka volt benne és hatalmas sikere volt. :)


Ötlet3: Ha játszol valamilyen hangszeren vagy szeretsz énekelni akkor ha írni nem is tudsz, neten kereshetsz valamit amit elénekelsz neki.

vagy

Ha van hozzá tehetséged, írj verset.

vagy

Készíts egy videót youtoube-ra, hasonló olyan miért szeretlek videó. Több videós is csinált ilyen félét

Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=HWecMTncjUs

de ha nem szeretnéd youtubera, csak simán lementheted gépre, és onnan mutatod meg neki.

2015. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

#előző válaszoló vagyok

Ha sütit szeretnél, úgy talán még egy picit feldobhatod, ha teszel bele valami üzenetet, amolyan szerencsesüti féleség. Ehhez viszont mindenképp mielőtt a papírt belesütöd a sütibe, fedd le valami speciális átlátszó papírral... Ha nincs ilyened akkor a cellux is jó megoldás. Csak figyelj rá hogy alaposan le fedd az egészet, hogy a papír ne ázzon szét. :)

2015. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez a 'Nyisd ki ha szomorú vagy' ötlet nagyon tetszik! Köszönöm szépen a többi ötletet is!
2015. ápr. 2. 21:14
 8/10 anonim válasza:
Szerintem csinálhatnál olyat h lapokra írsz olyan dolgokat amit nem szívesen csinálsz meg. pl: Mosogatni, kiporszívozni, vasalni stb. és ezeket belerakod egy borítékba és ezeket a "kuponokat" bármikor beválthatja anyukád amikor nincs kedve azokat csinálni amit ráírtál a lapokra :D Szerintem ez nagyon jó ajándékötlet!
2015. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Csak annyi baj van az utolsóval, hogy mosogatni, főzni, takarítani stb. minden nap kéne (ha főzni nem is), segítségként anyukádnak.
2015. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó ötlet, de én amúgy is majdnem minden nap igyekszem segíteni anyukámnak, úgyhogy ez sajnos nem jött be :(
2015. ápr. 4. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!