Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Van még itt más huszonéves...

Van még itt más huszonéves is, akinek nagyon fáj ma az anyák napja, és régóta "nem tudja tartani", mert fizikai képtelenség?

Figyelt kérdés
Nincsen párom,nincsenek barátaim,nincs testvérem,nincs senkim.Nagyon tud fájni legbelül ez a mai nap (is)...
2019. máj. 5. 20:12
 1/7 anonim válasza:
19%

Majd megváltozik ez is.

Kitartás.

2019. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez is olyan nap mint a többi. Mikor kicsi voltam (kis áltsulis) végig sírtam, akkor halt meg anyukám és részt kellett vennem a próbákon. Kovács Kati Úgy szeretném meghálálni dalát a mai napig nem tudom meghallgatni. Vannak gyerekeim és férjem is, de egy szál virággal nem köszöntöttek. Megszokom, hogy senkinek nem vagyok fontos. Ugyan ez szokott lenni születésnapomkor. Mindig azt a kifogást hallom, hogy "bocsi, de hónap vége van, majd pótolom" azóta is pótolja. Nem mintha váratlanul jönne a születésnapom.
2019. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szomorú
2019. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Másnap meg már nem is èrdekel ugye, teszel rá magasról. Szánalmasak az ilyen emberek.
2019. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Őszintén remélem, hogy EGY ÉV ALATT már bőven jobb helyzetbe kerültél és NEM VAGY MÁR MAGÁNYOS?


Ui: nekem első anyák napja lesz Édesanyám nélkül. (Tavaly nyár végén hunyt el szegénykém.) Túlélem valahogy...

2020. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem minden anyàk napja fàj és fàjni fog életem végéig. 6 éves koromban halt meg anyukàm és a hiànya leîrhatatlan.

Nekem sincs se párom,sem testvérem, baràtnőim vannak.

2020. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 6-os válaszoló!


Fogadd Őszinte Részvétemet így ismeretlenül is! (Nagyon sajnálom, ami Veled történt - illetve anyukáddal.)


Jelenleg én sem vagyok abban a lelkiállapotban, hogy IGAZÁN VIGASZTALNI TUDJALAK - de próbáld meg azt elhitetni Magaddal, hogy Ő már nem szenved legalább a Földi Bajoktól.


Ui: tudom könnyű így kívülről mondani. Remélem, egyszer majd Valaki tud valamit megnyugtató tanácsot adni Számodra.

2020. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!