Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Van olyan közületek aki nem...

Van olyan közületek aki nem ment el a ballagására?

Figyelt kérdés

Nekem jövőre lesz, de nem biztos, hogy elfogok menni. Az osztályban is basztatnak, a tanároknak se vagyok a kedvence (nem azért mert rossz tanuló lennék, hanem azért mert csendes vagyok).

Szóval nagy esély van rá, hogy el se megyek.



2021. júl. 11. 10:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Én szeptemberben leszek 12.es és alig várom
2021. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz sz@rd le ne és menj el. Lehet hogy nem vagy a tanárokkal jóban, de ha az osztállyal jóba eléggď vagy akkor én már megfontolnám jobban
2021. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Azt javaslom, hogy inkább menj el. Viszont nem kell jópofizni senkivel se, ha nem akarsz. Ha meg bárki szóvá teszi, hogy miért nem beszélgetsz, akkor mondd meg nekik, hogy csak illendőségből mentél el, és mostantól egyszer és mindenkorra hagyjon téged békén mindenki (akár búcsúzásként el is mondhatod, hogy pokollá tették az életedet, hogy egy kicsit észrevegyék magukat). Veled is lehettek gondok, de az a másik félen múlik, hogy hajlandó-e valakit elfogadni olyannak, amilyen.
2021. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Asszem egyszerre ballagunk. Én nem megyek el, kíváncsi vagyok te mire jutottal ennyi idő alatt, kérdező 😊
2022. márc. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A gyerekem nem akar elmenni a gimis ballagására.Lázad minden szabály,hagyomány ellen,értelmetlennek tartja a ballagást,a szalagavatóra elment de azt is utálta..Ha mégse menne el a ballagásra,szólni kellene az osztályfőnöknek?Azt mondja,csak nem megy,ő nem mond neki semmit,úgyse érti meg.Én már nem erőltetném rá,belefáradtam,de ki hogyan oldaná meg ezt a helyzetet?
2022. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: az ofinak kell szólni
2022. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!