Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagásra mit, milyen értékbe...

Ballagásra mit, milyen értékben illik ajándékot kérni rokonoktól?

Figyelt kérdés

Én lennék az, aki ballag majd 12.-ből.

Szüleimtől, nagyszüleimtől már megvan, hogy mit kérek/kapok. A többi rokonnal vagyok gondban...

Most hívtunk meg többeket pénteken és tegnap, első kérdés, hogy mit kérek. Pénzt családon belül nem annyira szoktunk ajándékozni, meg nekem az furcsa is lenne nagyon.


Mondták, hogy gondolkozzak és van is pár ötletem, de pofátlannak sem akarok tűnni, hogy pontosan megmondom, hogy ezt és amazt vegyék meg.



2022. márc. 6. 11:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az első, 3 éve ballagtak az unokatestvéreim, ők tőlünk egy amerikai szervezett utat kaptak. Tavaly egy másik unokatestvérem ballagott az általánosból, ő SZIN fesztiválbérletet kapott és elmentünk vele anyukámmal Szegedre egy hétre (bár ő ezt kérte kimondottan). Előtte egy másik rokonunk autót kapott a szülőktől ballagásra, tőlünk olyan traffipaxos szerkezetet kért, amitől nem tudják bemérni. Azt teljes egészében anyukám férje intézte neki (vásárlás, beszerelés stb). Szóval ilyen eseményeken drágább ajándékok vannak inkább.
2022. márc. 6. 12:40
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdésed lényege? Az, hogy világkörüli utat kérj vagy csak egy snassz londonit?
2022. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát en biztos, hogy egy dubai körutat kérnék tőlük!!
2022. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"első kérdés, hogy mit kérek"

A második meg legyen az, hogy milyen összegben gondolkodhatsz. :)

2022. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Kérj pl könyvet
2022. márc. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
59%
Komolyra fordítva a szót, nem olvastam el az első oldalon lévő válaszokat, de úgy gondolom, hogy összedobhatnának neked egy jogsi pénzt, vagy esetleg egy laptopot vagy valami. (Nem tudom volt-e már erről szó az előző oldalon)
2022. márc. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!