Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Gáz, ha kihagyom a ballagásom?

Gáz, ha kihagyom a ballagásom?

Figyelt kérdés

Sosem voltam valami nyitott ezekre, irtózatosan introvertált vagyok, főleg mióta megbíztam és nem sikerül lefogynom. A szalagavatómat kihagytam, azt mondtam elutazok és egyszerűen nem mentem és a ballagasomat is ki szeretném hagyni, mivel semmi kedvem ott lenni, felvonulni a kényelmetlen kötelező matróz bluzomba ami áttetsző teljesen, egy rakat idióta között akik vérre menően probaltak kikészíteni a 4 évünk alatt, miközben szorongok és majd összesek a lámpaláztól meg stb..


Megfelelő indok az, ha azt mondom beteg vagyok pl két nappal azelőtt és hogy ne számításanak rám aznap?



2022. márc. 12. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz, lehet hogy másoknak örömet okozol ezzel, te pedig majd évek múlva bánkódsz miatta.
2022. márc. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Figyu ha már nincs kedved elmenni gerinced legyen és mond meg nyíltan. "Bocs srácok, de utálok veletek lenni és nem megyek." De minimum a tanárnak illik időben szólni.
2022. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem megfelelő indok. Állj a sarkadra, mondd meg az igazat.
2022. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Azért ne 2 nappal előtte mondd meg azt, hogy "beteg vagy".
2022. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem végül, pedig nem akartam (mindenkivel jóba voltam). De nem bántam volna ha otthon maradok. Szerintem nem gáz, én tuti nem mennénk.
2022. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Ballagás után már nem találkozol velük többé. Mi a probléma?
2022. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Nem, de később lehet, hogy megbánod.
2022. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En pl a ballagast a csalad miatt tartottam meg. Mellesleg rengeteg penzt meg ajandekot kaptam.

Az osztaly nem erdekelt, majdnem mindenkit utaltam. De ez nem csak a te " unnepseged" szuleide, ha ugy van rokonokat hivnak meg. Lesz jo ebed vagy vacsora is.

Matroz bluzt vegyel ujat mert kell az erettsegire is

2022. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!