Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen volt a középiskolás...

Milyen volt a középiskolás ballagásotok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
A középiskolás ballagas mindig csak jó lehet, habzsi-dőzsi, 2 napig tartó bankett...
2022. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Hosszú és unalmas.
2022. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Unalmas, és az érettségi miatti parát leszámítva ugyanolyan, mint az általános iskolai. Nem volt utána sem bankett, sem szerenád. Pedig sok évvel a covid előtt volt.
2022. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem szerettem a középiskolámat, szóval valahol megkönnyebbülés is, de azért para is az érettségi miatt (pedig nem volt gondom a tanulással).

Ballagás után a szüleimmel, tesómmal és a vendégekkel átmentünk egy étterembe, (tizen voltunk összesen), ott megebédeltünk, aztán mentünk haza. Megkaptam az ajándékokat. Ennyi volt nagyjából.

2022. aug. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Örültem, hogy végre vége van.
2022. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Magára a ballagásra nem is igazán emlékszem, csak hogy milyen ruha volt rajtam, meg hogy körbevonultunk az iskolaudvaron. Csomó virágot kaptam, és otthon ünnepeltünk, kaptam ékszert, pénzt, nagyon király volt.
2022. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem szerettem a kozepiskolat.

Ezen felul anyukam nem adott penzt arra sem hogy megvegyem az egyseges ruhat.. mivel kis letszamu osztaly volt igy a szalagavaton is csak felsorakoztunk egyseges ruhaba de mivel en nem birtam megvenni ezert el sem mentem ra. Mikor betoltottem a 18 at utana elmentem diakmunkara es abbol fizettem ki a ruha arat hogy a vizsgakra es a ballagasra legyen. Nem is az volt a baj hogy "mas" hanem egy ocsmanysag volt majdnem hogy sarga.. igen anyukam trehany es a penzt is arra kolti amire nem kellene. A ballagasomra eljott kaptam 1-1 csokor viragot. A ruha miatt fodraszra nem futotta ezert magamnak csinaltam meg. Amint lett munkam el is koltoztem. Tobb eve hogy nem is beszelek a csaladommal.

2022. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Covid volt, így elmaradt.
2022. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a covidos időszakra esett, ezért elmaradt, pedig szívesen mentem volna.
2022. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Régen ballagtam, szerettem az iskolát. Az udvaron lett volna a ballagás, de vihar közeledett és betereltek mindenkit a folyosókra, tornaterembe. Annyian lettek, hogy alig tudtunk mi ballagók elvonulni közöttük, a tömegben nem is érvényesült az egyforma ruhánk, plusz nagyon meleg és levegőtlen lett minden. Rengeteg virágot kaptam. Hatalmas felhőszakadás lett, az utcákon hömpölygött a víz, hazafelé elázott a gyönyörű, krémszínű bőrcipőm, amit erre alkalomra vettem, és nagyon örültem neki, de többször nem lehetett felvenni.
2022. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!