Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen volt a középiskolás...

Milyen volt a középiskolás ballagásotok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 21:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Végigvonultunk a termeken, iszonyat béna volt a szervezés, szóval többször “összeütköztünk” más osztályokkal, utolsó csengő és zene nem volt, mert épp elromlott a rádió (el volt hetek óta pontosabban). Az udvaron nem jutott mindenkinek szék és nagyon lógott az eső lába, de szerencsére végül nem kezdett rá. Volt egy halom beszéd meg minden, de ezekre nem emlékszem. A végén elengedtük a lufikat, majd mentünk haza, nem volt ünneplés, mivel én akkor még egy több hete tartó durva betegségből gyógyultam és még nagyon hamar elfáradtam.

Bankett érettségi után volt egy étteremben, azon jól elvolt mindenki, eszegettünk, iszogattunk, beszélgettünk a tanárainkkal, akik eljöttek, felidéztük a vicces történeteket az elmúlt évekből.

2022. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Semmilyen.... Esti suliba jártam

... Körbejártuk a termeket, volt egy vacsora az egyik osztálytársamnál és hello

2022. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem emlékszem rá, viszont az általános iskolaira igen.
2022. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Metionin ***** válasza:
100%
Hosszú, unalmas, kint főttünk a tűző napon vagy másfél órát, átvettem a díjakat, bankett helyett meg elmentem koncertre. A következő hétvégén otthon bográcsoltunk ünneplés gyanánt, ajándék meg ilyesmik nem voltak.
2022. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 NTBS ***** válasza:
91%
Rég volt szombaton, hétfőn érettségi. Úgyhogy nem nagyon emlékszem.
2022. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Sikerült jó emlékeket is összegyűjtenem abból az időből. Az érettségi 🎓 miatt kicsit aggódtam, sikerülhetett volna jobb eredménnyel én igyekeztem, de az egy problémás időszak volt. A lényeg, hogy sikerült addig eljutnom, és utána az érettségi is sikerült. Ballagás után itthon is ünnepeltünk, illetve volt bankett, egy belvárosi étteremben. Jól éreztük magunkat, ahogy ez ilyenkor szokás. Nagyon meleg volt az idő a ballagáskor.
2022. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szütyős, tele apró pogácsával, egy bot végén...
2022. szept. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Maga a ballagás unalmas volt, alig vártam, hogy végre vége legyen. Utána összejött a kis család, megebédeltünk, kaptam ajándékokat (jelképeseket, direkt megmondtam, hogy ne verjék magukat nagy költségekbe egy sima középsulis ballagás miatt), ennyi. Túl nagy nyomot nem hagyott bennem, bár amúgy sem vagyok az a típus, akit megérintenének ezek a kötelező körök.
2023. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!