Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogyan mondjam el apának,...

Hogyan mondjam el apának, hogy mit kérek a ballagásomra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom,hogyan kéne elmondanom neki...

Ő zsugori,régimódi és idegesítő,legszívesebben anyától kérném azt,amit tőle,de anyától mást kérek.


Ti hogy mondanátok el neki,hogy mit szeretnétek?

Mikor mondjam el neki?

Csak mert egy picit drága és nem akarom,hogy meglepetés érje vele.


2011. nov. 22. 18:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim válasza:
89%
Ha csak ennyi bajom lenne mint neked ,h kitől mit kérjek !!!!!!!!!!de ha neked kellene gürizni érte mondjuk napi 12 órát nemhiszem h lenne kedved kéregetni!
2011. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
86%

De gyűlölöm én ezeket a h*lye p*csákat!!!

Majd ha te keresed a pénzt akkor szórjad drágaság!

Erre szokás azt mondani,hogy aki h*lye az haljon meg!

2011. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy meg az se komplett aki az ilyeneknek lesi minden kívánságát és kinyalja a seggét !

Aki teljesíti az ilyenek kéréseit az megérdemli amit kap és azt hogy hülyének nézzék!

2011. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
69%
nemazért, de én kb 2-4 évente cserélem a mobilomat HA ELROMLIK (nem azért, mert nem tetszik...) ha meg apád nem vesz neked ájfónt, így jártál. amúgy ha lenne 1 kis rálátásod az egészre, nem ájfónt kérnél, hanem TELEFONT (Nokia) 19L
2011. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:

Nem érdekel,hogy ti mit gondoltok rólam,már túl vagyok azon,hogy érdekeljen az olyan emberek véleménye,akik irigyek és bunkók.

Nem hinném,hogy bármi jogotok lenne beleszólni abba,hogy mikor,ki pénzét költsem...


Én akkor cserélem a telefonomat,ha már nem tetszik vagy megunom,ilyen vagyok,rengeteg ember így szeret.


Az iPhone 4S jelenleg a legjobb telefon és az egyetlen (tudtommal),amiben 64GB memória van...

A Nokia meg sz*r,már bocsánat.



Amúgy már lényegtelen a kérdés,nem értem,hogy miért kell ezen vitatkozni.



Ui.,94%-os.Írtad,hogy "aki h*lye az haljon meg!".

Akkor neked nagyon hamar itt lesz a vég ezek szerint...

2011. dec. 9. 20:39
 26/79 anonim ***** válasza:
95%

Ballagás..Gondolom általánosból, szal 13, max 14 lehetsz.

Egyetlenem kicsit sincs bűntudatod, hogy így kihasználod a szüleidet? Tök mindegy, hogy havonta vagy pár havonta kérsz új telefont, mivel gondolom 20ezer alatt nem találsz olyat ami neked tetszene, szal egy évben kb van 4-5 telefonod ha elmondásod szerint "pár havonta" vetetsz ujjat.Az minimum 100ezer Ft egy évben. Meg azt az egyet magyarázd el nekem. Ha karácsonyra szintén telefont kérsz, akkor minek az iphone?..ha pedig mindenféleképpen kell az iphone, mert létezésed egyik főeleme, és nem tudsz nélküle élni akkor minek új telefon?

Anyudat meg így lehúzni szerintem szánalom...

Ha érdekel a véleményem egy túlkényeztetett akaratos hisztis pi*csa vagy. Lényegében...

Az én ballagásom? öö. kb 2-3 virágcsokor, keresztanyumtól aranykarkötő, egyik ismerősömtől egy ezüst nyaklánc (neki ékszerboltja van), anyum bnőjétől kozmetikumokat, anyuéktól ha jól emlékszem ruhákat...meg süti is volt.

Ennyi..Senkitől semmit nem kértem, hoztak 1-1 apróságot...

Így is boldog voltam...

Most vagyok 16 éves középsuliban 3.-os...4 éve ugyan azt a telefont használom...Vodafone Palm Treo [link] Tökéletesen megvagyok vele.. Bár 2003-mas kiadás, nem is "menőzök" vele, de senkinek eszébe se jut leszólni, hogy "lejárt lemez, hú de ciki"..

De gondolom te mindent meg tehetsz, mert aranyéleted van, a szüleid a válás miatt bűntudatból megvesznek neked mindent. Közben pedig egy szánalmas fruska lettél.

Érdekes...én nem veszek minden nap, minden héten csilli-villi új ruhát...mégis...2 középiskolába is jártam és mind2-ben akárkit megkérdeztek suliban, hogy ki vagyok, tudták, olyan ismeretségeket szereztem, hogy megismertem közben majdnem az egész sulit, és ez nem attól volt, hogy milyen menő vagyok, és szerintem te se halsz bele ha apucitól kapsz egy nagy ölelést, és nem valami méregdrága iphone-t...Én is elfogadnám, nem azzal van a baj, de ha nekem valami annyira kell, és kérek anyuéktól valamit, bűntudatom is szokott utána lenni, mert tudom hogy állnak anyagilag. Amit meg nagyon akarok azért megdolgozok...lovaglok...5 éve..úgy tanultam meg lovagolni, hogy a sulim nyert pénzt, és vittek pár diákot a pannon lovas akadémiára..aztán amikor ennek vége lett kb 1 év után, magam dolgoztam meg, hogy lovagolhassak..Itt a környéken van egy fazon akinek lovai vannak, nála vállaltam munkát a lovak körül, szó szerint pakoltam a sz@rt, 30 fokban a tűző napon mentünk bálát pakolni, zabot hozni a lovaknak. Ezt évekig csináltam, és megérte mert napi 2-3 órát lovagolhattam erdőben, mezőkön, tistásokon..azóta meg MiniTali versenyre járok..Vitorlázok is, az se kisebb munka...Ha ennyire kell valami, hogy megdöglesz nélküle, akkor dolgozz, te szerencsétlen. Sokkal jobban megfogod becsülni a dolgokat, és garantálom, hogy nem fogod havonta cserélgetni a telefonokat.


Ja utólag ne támadd le azokat akik csak fel akarnak ébreszteni a rózsaszín álomvilágból, és ki akarják nyitni azt a kis cukika csipás szemedet. Mert anyuciból, és apuciból nem tudsz majd megélni.......

2011. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
100%
Alexkutyus:erről van szó :D Ennyi :)
2011. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
86%
mi a francot akarsz kezdeni 64gigával??
2011. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
70%

alexkutyus: igazad van. csak kicsit mellélőttél azzal a 20 000 forintos tippel, szerintem 100 000 alatt nem talál neki tetsző telót.


kérdező: az iphone4s-nél sokkal jobb telókat lehet kapni, sokkal olcsóbban. csak azért, mert ott van rajta az alma, azért kerül annyiba, amennyi. vegyél/kérjél egy olyan telefont amivel tényleg boldog vagy, és tényleg kell neked. ha egy telefont tényleg "szeretsz", miért akarod pár hónap után lecserélni? nem tudom hány éves vagy, de elkezdhetnél valami diákmeló után nézni, vagy ismerősnél dolgozni, csak hogy valami fogalmad legyen arról, hogy a pénz nem fán terem. amúgy meg sokkal jobb érzés úgy megvenni egy drágább holmit, hogy tudod, ezt a pénzt te szedted össze, megdolgoztál érte. (megdolgoztál érte: itt nem arra kell gondolni, hogy leizzadtál, mire apádból kifacsartál 200 lepedőt az iphone--ért)

2011. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a helyeselést^^

Véleményem szerint az ilyennek csak addig kell valami amíg meg nem kapja....aztán másnál lát jobbat, és rögtön neki kell felülkerekednie, hogy ő legyen a fasza kislány.

Ezt az ember nem nagyon növi ki...van ilyen 30 körüli ismerősöm, hát nem éppen olyan életet képzelek el magamnak, amiben ő él....

Anyuci apuci tolja elé a pénzt, és még életében nem dolgozott..közben hazudozik össze vissza, mert börtöntöltelékeket szed össze...

2011. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!