Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogyan mondjam el apának,...

Hogyan mondjam el apának, hogy mit kérek a ballagásomra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom,hogyan kéne elmondanom neki...

Ő zsugori,régimódi és idegesítő,legszívesebben anyától kérném azt,amit tőle,de anyától mást kérek.


Ti hogy mondanátok el neki,hogy mit szeretnétek?

Mikor mondjam el neki?

Csak mert egy picit drága és nem akarom,hogy meglepetés érje vele.


2011. nov. 22. 18:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kifelejtettem...csodálkozik ha az emberek kihasználják.., és nem érti, hogy miért szar az élete...
2011. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 A kérdező kommentje:

Igen,14 éves vagyok,de nem használom ki a szüleimet.

Nem úgy élünk,hogy ezt ne tudjuk megengedni magunknak.


Változott a dolog,nem kérek telefont karácsonyra,anya megveszi az iPhone-t és a hozzá kiválasztott kiegészítőket,mert apával összevesztünk és már nem várok el tőle semmit,nem tekintem az apámnak.


Én ezzel leszek boldog,imádom az Apple-t.


Nem fogok 14 évesen dolgozni,csak miután elvégeztem az egyetemet.Egyik barátnőm sem dolgozik,hülyének néznének és anya sem engedné meg.



Köszönöm a normális válaszokat,nem kívánok tovább vitázni ezen a témán!

2011. dec. 10. 21:21
 33/79 anonim ***** válasza:
100%

............................................________

....................................,.-‘”...................``~.,

.............................,.-”...................................“-.,

.........................,/...............................................”:,

.....................,?......................................................\,

.................../...........................................................,}

................./......................................................,:`^`..}

.............../...................................................,:”........./

..............?.....__.........................................:`.........../

............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../

.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/

..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}

...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../

...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”

............/.`~,......`-...............................\....../\

.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__

,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,

.....`=~-,_\_......`\,.................................\

...................`=~-,,.\,...............................\

................................`:,,...........................`\..............__

.....................................`=-,...................,%`>--==``

........................................_\..........._,-%.......`\

...................................,<`.._|_,-&``................`\

2011. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
78%

najó, ez egy facepalm volt, csak széttördeli. ennyi a véleményem tömören. akkor viszont legyél boldog az iphone-nal, és ne cseréld le legalább addig, amíg ki nem jön a szifon 5:D

"nem vagyunk olyan helyzetben, hogy ne engedhetném meg magamnak"-én sem vagyok olyan helyzetben, hogy ne engedhessek meg magamnak dolgokat vagy a saját, vagy a szüleim pénzéből. csak ugye úriember az, aki tud szaxofonozni, de nem teszi. ergo attól még hogy van, nem költöm feleslegesen a pénzt. de remélem 2 év múlva kinövöd az ilyesmi problémáidat, elvileg a felelősségtudattal egyidőben kialakul ez a szemlélet is....

2011. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tekintem az apámnak"...magyarul mert normális, hogy nem akar tajra elkényeztetni.....Középsuliban hogy megfogod szívni angyalom...ott ölik az ilyen elkényeztetett pics@kat:)Azért megnézném, hogy hogy nézel ki, gondolom full rózsaszín vagy O_O xD
2011. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van alexkutyus! Hallod 14 évesen inkább menj el diákmelóba biztos tudsz újságot hordani-.-'' az meg szánalmas, hogy egy Iphonet kérsz 14 ÉVESEN a 8. OSZTÁLY elvégzéséért ami annyi, hogy ne legyél 1-es mindenből te kapsz egy 250 000 telefont... Bátyám a középiskola elvégzéséért TISZTA 5-sel (az iskola legkiemelkedőbb diákja) kapott pár k-t. A te ballagásodra kb egy ezüst nyaklánc/óra egykis pénz, virág, csoki ennyi... Nem egy 250 ezres telefont és hozzá még Isten tudja mennyiért kiegészítőket!
2011. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 A kérdező kommentje:

Nem fogom megszívni se a középsuliba,se az egyetemen,se máshol.

A jövőbeli gimimben mindenkit ismerek,aki számít és szeretnek,gondolom ez nem véletlen...


Hülye leszek újságot hordani,mert

1, anya nem engedné meg

2, mindenki rajtam röhögne,hiszen egyetlen ismerősöm nem

csinál ilyet

3, nem szorulok rá,hogy ilyeneket csináljak,amikor van

jobb dolgom is



Lehet,hogy az ország utolsó szakmunkásképzőjébe annyival felvesznek,ha pár tantárgyból elérem a 2-es szintet,csak én nem olyan környezetben élek,ahol az az egyetlen elvárás,hogy ne bukjak meg.

Nem szégyeníteném meg anyát azzal,hogy béna legyek a suliba,hiszen egyetemre akarok menni,nem utcaseprőnek -.-"

2011. dec. 12. 17:02
 38/79 anonim válasza:
100%
pénzzel mindent ellehet érni....egyetem:D hahahhaaa
2011. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
100%

"mindenki rajtam röhögne,hiszen egyetlen ismerősöm nem

csinál ilyet" igen majd biztosan mindenki rajtad fog röhögni mert újságot hordasz, hogy legyen zsebpénzed (jade bocs anyuci ad neked kesht de közben még egy iphonet is elvársz tőle, hogy megvegye a ballagásodra mert ugye az a trend és ez egy életfeltétel neked mert amúgy a 90k-s androidok nem megfelelőek egy olyan komoly üzletembernek mint te!). De neked nincs bűntudatod vagy lelkiismeret furdalásod, mert anyukádtól ilyen nagy összegben kérsz a ballagásodra ajándékot? Nekem biztos lenne...

2011. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 Hörpilla válasza:
97%

alexkutyus, köszönjük, szerintem abszolút tanulságos! amúgy 14 évesen iPhone, hát én konkrétan a gimiből elballagva (452 érettségi pontot szerezve) nem kaptam ilyen kaliberű dolgokat.... csak a legalapvetőbb problémák a mentalitásoddal, kedves kérdező:

1.) hülyének néznének mert dolgozol? a baráti köröd az újgazdagok gyülekezete lehete, gratulálok, megérdemlitek egymást!

2.) mindenkit ismersz, aki számít? szupeeeeer, szóval körbe vagy véve hozzád hasonló követelőző, önző kis hülyékkel, akik azt hiszik, h pénzzel mindent meg lehet venni.

3.) nem tekinted apádnak, mert összevesztetek? ha én lennék az apád, már rég elküldtelek volna valami gyárba dolgozni, hogy megtudd mi a munka és az élet, és mélyen hallgatnék róla, hogy a lányom ilyen.

4.) a legszomorúbb az egészben az, hogy valóban van perspektívád (=kilátásod), ugyanis a jelenlegi világ azoknak kedvez akiknek elég pénzük van, már a gimnáziumtól kezdve, az egyetemen át a munkahelyig. Többek között ezért akkora szenny a mai világ, amekkora, a hozzád hasonló ostoba libák és az idióta mentalitásuk miatt.

Egyetértek az előttem szólókkal. Undorító a viselkedésed, és a leginkább hányingerkeltő az, hogy még büszke is vagy rá. Nőj fel.

2011. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!