Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogyan mondjam el apának,...

Hogyan mondjam el apának, hogy mit kérek a ballagásomra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom,hogyan kéne elmondanom neki...

Ő zsugori,régimódi és idegesítő,legszívesebben anyától kérném azt,amit tőle,de anyától mást kérek.


Ti hogy mondanátok el neki,hogy mit szeretnétek?

Mikor mondjam el neki?

Csak mert egy picit drága és nem akarom,hogy meglepetés érje vele.


2011. nov. 22. 18:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 Combi27 ***** válasza:
100%

Hát apám nem semmi vagy.

Mert megengedhetjük magunknak!Kívánom hogy legyen olyan az elkövetkező 1-2 évben hogy ne engedhesd meg magadnak.Akkor mi lesz?

14 évesen nem hordok újságot, mert kiröhögnek, és anyu nem engedi.Na látszik kinek a nevelése hiányzik.APÁDÉ!

14 évesen már annyi és olyan fizikai munkát végeztem a családi gazdaságban, plusz szüleim építkezésén hogy 100 kilót elcipeltem.Gondolom ezen röhögtek nekem is haverjaim, és nem én voltam a "vezér" köztük.

Gondolom ha anyád nem enged újságot hordani, akkor nem enged el szórakozni sem.

Összevesztem apámmal, ezért már nem tekintem apámnak.Gondolom a pénz miatt.Nagyon fogadd meg azt a jó tanácsom hogy pénz vagy véleménykülönbség miatt ilyet csinálni..Úgy jársz majd mind anyád.80%-ra becsülöm hogy miatta váltak el a szüleid.Neked sem jósolok így nagy jövőt.Egyetem?Apám, pénzért nem tudsz venni a vizsgák után TÉNYLEGES TUDÁST!


Ja, és még várom hogy TE mit veszel a szüleidnek, barátaidnak, ugyanis az én időben a barátok is meglepték egymást apró ajándékkal....

2011. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:

Tudnék én mit írni,higgyétek el,de már nem is akarok veletek "vitázni",hiszen értelmetlen.

Már megoldottam a dolgot egyedül,semmi értelme annak,hogy tovább olvassam,hogy mit gondoltok rólam,mert hidegen hagy,nem érdekel.

Az sem érdekel,hogy kinek milyen az anyagi helyzete,mikor kap telefont,hol dolgozott nyári munkán.


De tessék Combi27,itt az ajándéklistám másoknak:

egyik legjobb barátnőmnek:4 db körömlakk,kistáska,parfüm

másik legjobb barátnőmnek:kendő,2 nyaklánc,parfüm+testápoló

barátomnak:szívecskés bögre,,"Szeretlek"-es kulcstartó,sapka

anyának:parfüm,nyaklánc+fülbevaló

apának:ezt nem tudom,anya vette meg

A többi családtagnak anya vásárolt,azokat nem tudom.

2011. dec. 22. 11:14
 53/79 anonim ***** válasza:
85%
Nem érted? A szüleid pénzéből veszed a szüleidnek az ajándékot! Az ajándékozás akkor az igazi ha te magad dolgozol meg a pénzért nem pedig úgy, hogy anyukádtól kapod, és annak a feléből veszel neki egy bizsut... Az meg a másik, hogy a szülők sokkal jobban örülnek ha nem valamit veszel nekik, hanem rajzolsz valamit, hímzel, rajzolsz, festesz...
2011. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:

13:20

Nem tudod,hogy mennyibe kerülnek az ajándékok,egy parfüm pl. lehet 2000.- ,de 30000.- is,úgyhogy inkább ne próbáld meg kitalálni,hogy mennyit költök általában ajándékokra ;)



13:22

6 éves koromban rajzoltam nekik valamit utoljára,nem akarok ezzel szerencsétlenkedni,van fontosabb dolgom is és amúgy is gyűlölöm az ilyen dolgokat és tudom,hogy anya sem rajong értük.

2011. dec. 22. 13:51
 55/79 anonim ***** válasza:
93%

hát figyelj, 3000 forintos parfüm valami szar lehet, normális parfümök 7000-8000 között vannak.


ja és az rohadtul kevés még mindig a te 250.ezres telefonodhoz képest amit ballagásra kapsz...

2011. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
97%

11.-s vagyok és anyukám még mindig örül neki ha rajzolok vagy kézzel készítek neki vlmi és nem veszek..

ennyit rólad meg az édes anyukádról. Apukád lehet az egyetlen normális a családba, innen látszik h elváltak szüleid(:


10 múlva majd koldulni fogsz aluljáróba. Élvezd ki addig az életet.

2011. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
100%

én megmondtam anyáméknak hogy addig nem kapnak tőlem ajándékot amíg nem a saját keresetemből veszem meg. a barátnőimnek meg mindig olyat adok amit én készítek el


19L

2011. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 A kérdező kommentje:

Hagyjátok már azt,hogy én mit fogok csinálni évek múlva...Nem is ismertek,pár sor alapján nem lehet megítélni az embert,de úgy látom,egyesek azt hiszik,hogy nekik sikerül.



tegnapelőtt 18:01


Nem háromezret írtam,hanem harmincezret...úgy látom,hogy gondok vannak a számok kiolvasásával ;)



tegnapelőtt 21:01

Mi megvesszük az ajándékot inkább,ez a szokás.Nem értem,miért akkor gond,hogy nem rajzolok.

Gyűlölök rajzolni meg ilyen kis izéket készíteni,amiről tudom,hogy úgyis valamelyik fiók vagy doboz alján végezné.

Lehet,hogy anyukád csak megjátssza,hogy örül.

Erre még nem gondoltál?!

Egy picit merész dolog azt megmondani,hogy 10 év múlva hol fogok lenni,nem gondolod ?


Bár biztosan azt hiszed,hogy én is olyan leszek,mint te vagy nem tudom,honnan jutott eszedbe ez az aluljárós dolog...

Tudod,a jogi egyetemről nem sokan mennek az aluljáróba és nem is olyan a családom,hogy oda kéne mennem valaha is.



Most már viszont tényleg abbahagyhatnátok az oltogatást,mert eddig jót nevettem azon,hogy milyen szánalmasak egyesek,de kezdem unni,hogy ti próbáljátok megmondani,hogy mit csináljak és hogyan.

Foglalkozzatok a saját életetekkel,de gondolom az nagyon unalmas lehet,ha ennyire az enyémmel kell foglalkoznotok.

2011. dec. 24. 12:52
 59/79 anonim ***** válasza:
100%

képzeld el nem játssza meg magát. Mivel amit te csinálsz a 2 kezeddel, napokon át, és bele adsz mindent h jól nézzen ki, és a szeretetted annál jobb ajándék nincs. Nem lehet a szeretet megvásárolni..

kérlek szépen én nem ilyen vagyok csak látom hogy 8.s létedre ha már ilyen dolgokat kérsz meg ilyen dolgokat írsz akkor bajok lesznek a jövőben..Amúgy milyen jogi egyetem? honnan veszed h felvesznek egyáltalán? most mentél gimnáziumba..a tudást nem lehet megvenni! anyukád meg apukád nem örökké fog támogatni és élni..

2011. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
97%
Jogi egyetem :D jó vicc... oda az ilyen fruskákat akik egy egy tárgyat jobban szeretnek mint az apjukat (mert nem veszi meg nekik azt a bizonyos tárgyat) fel nem vesznek, meg nagyobb intelligenciával kell rendelkezned. Mert ahogy elnézem neked nincs nagy. A hozzászólásaidból ítélve...
2011. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!