Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nagyon izgulok! Mi tévő legyek?

Nagyon izgulok! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Ballagásra meg kell tanulnom egy verset,nem valami rövid,úgy érzem hogy nem leszek képes rá...Nagyon lámpa lázas leszek,több mint 350 ember ellőtt el kell mondanom a verset.Tanárom azt mondta ha elbaxom nagy port kavar.Vörös lesz a fejem,izzadok,könnyezek(nem folyik)Hogyan kerüljem el ezeket?Ne olyanokat írjatok hogy pls h,"Gondolj valami szépre" Nem! Nekem nem megy...Főleg fényképeznek,kameráznak...
2012. jún. 6. 14:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Kiskoromban jártam színházakba felépni...Akkor nem izgultam..De most :S


Amúgy. 15 éves vagyok,fiú.

2012. jún. 6. 14:07
 2/8 anonim válasza:
Vigyed magaddal egy kis papíron a verset. Úgy tartsd, h ne lássa a közönség. Ez biztonságérzetet nyújt és jobban fog menni. Valamint ha esetleg mégis elrontod, akkor még mindig kevésbé gáz belenézni a papírba, mint teljesen belesülni. Ha lány vagy akkor tegyél fel alapozót az arcodra, a húgom is azt szokta, ha attól fél, h vörös lesz a feje :D
2012. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon az ötletet,de sajnos nem fog menni hisz ott lesznek mellettem a tanárok...Ja és vazze,írtam és hogy fiú vagyok.
2012. jún. 6. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Színpadra fiú is tehet alapozót. Ha színházban játszottál, akkor tudod, hogyan kell.

A lámpalázat sajnos le kell küzdeni, nagyon "praktika" erre nincsen, illetve mindenkinek más válik be. Egyszerűen erőt veszel magadon.

Ha nem megy, még szólj idejében, lehet, hogy találnak mást, aki szívesen elmondja helyetted a verset.

2012. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minek vállaltad, ha fosol? :D
2012. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem én válalltam el..Kötelező
2012. jún. 6. 18:26
 7/8 Agnetha válasza:

Kedves szavaló fiú!

Mégiscsak a legjobb megoldás, kis papírra felírni a verset, bármikor, ha véletlenül elakadnál,elő lehet venni és a tudat, hogy nem lehet akkora gáz, meg fog nyugtatni.

Egyébként,mondhat a tanár,amit akar,ne törődj vele.Ha még végképp elcseszed, nem ez lesz az első és nem az utolsó az életedben, történik nagyobb tragédia is, hidd el nekem.Nagyon szurkolok Neked és szívből kívánom , hogy sikerüljön! Üdv:Agnetha

2012. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszön szépen minden válaszolónak!:)
2012. jún. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!