Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen egyedi ajándékok...

Milyen egyedi ajándékok léteznek ballagásra? (de lehet más alkalomra is, pl szülinap)?

Figyelt kérdés
Középiskolás lányomnak szeretnék majd valami meglepetést, de sok ötlet közül szeretnék válogatni.Leírhatjátok, ti mit kaptatok, ami felejthetetlen, örök emlék, vagy ha másnak adtatok effélét, vagy bármi, amit tudtok.Lehet ez bármi kreatív dolog is, nem muszáj, hogy készen vásárolható legyen, vagy élmény, stb...Szóval bármilyen jó, kedves ötlet érdekel, vagy linkek, ahol szép ajándéktárgyakat lehet találni.
2013. ápr. 9. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én párizsi utat kaptam. :)
2013. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na én ilyen home tv előfizetést kaptam, pedig tv-t sem nézek, néztem:D
2013. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na, a párizsi út például jó ötlet lenne, csak most nem fér bele a költségvetésbe sajnos.
2013. ápr. 9. 14:31
 4/7 anonim válasza:
Én egy olyan csokornak örülnék, amiben nem virágok, hanem csoki van.(: Bonbonok, ilyesmi.
2013. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, de jó, hogy mondod, eszembe jutott, hogy régebben láttam ilyen bonbon csokrokról képeket és tetszett nagyon.Azt hiszem, ezt bárki szívesen fogadná, lányom biztosan, mert szereti a finom édességeket.Már csak az a kérdés, hogy szerzek be egy ilyet, eddig csak képen láttam..
2013. ápr. 10. 08:07
 6/7 anonim válasza:

Nekem is van egy ötletem, bár esküvőkön szokták kivitelezni, de miért ne lehetne ballagáson vagy szülinapon megcsinálni...

Először is, vegyél felbélyegzett levelezőlapokat, címezd meg a lányod nevére és címére. Ahány meghívott lesz, annyit, de ha párban érkeznek a vendégek, akkor ők 1-nek számítanak. Ugyan ennyi héliumos lufi kell. Aztán ha együtt van a csapat, oszd szét a vendégek közt a lapokat és mindenki írjon rá olyan dolgot, amit teljesíteni tud a lányodnak (pl elviszik vacsorázni, kitakarítják az autóját, ha van..stb, lehet vicces dolog is), persze írják is alá, ha mind kész, akkor minden egyes lapot kössetek rá egy-egy lufira, aztán egyszerre engedjétek fel őket. A lényege, hogy elszáll de valahol földet is fog érni és akkor egy idegen megtalálja és csak egy postára kell bevinnie, Ő megkapja és szól a rokonnak, hogy visszajött az ő lapja és tessék teljesíteni az ígéretet. Természetesen egy kis magyarázatot nem árt írni a lapokra, ha valaki megtalálja, tudja mit kell tennie vele. Remélem érthetően leírtam, de lehet, már te is hallottál erről.

2013. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy kis kiegészítés a lufis írásomhoz. Mi már találtunk ilyen lufit, Ausztriából jött és vissza is küldtük, persze rá kellett fizetni, mert külföldre ment a lap. Mi mellékeltünk hozzá egy kis levelet is, hogy pontosan hol találtuk meg a lufit és mikor. Kaptunk is rá választ németül, hogy nagyon szépen köszönik és nem gondolták volna, hogy ilyen messzire elszáll. :)
2013. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!