Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nem tudom, hogy milyen ajándék...

Nem tudom, hogy milyen ajándékot "kérjek"! Kaphatnék ötleteket?

Figyelt kérdés

Ballagásomról van szó. Semmire sincs szükségem, hiszen kapok étkészletet, evőeszközöket stb. (nálunk ez a szokás).. Tényleg mindenem van (pl. aranyékszer és hasonlók), de a rokonaim csak azt hajtogatják, hogy mit kérek a ballagásomra, mert pénzt azt nem fogok kapni! Ti mit mondanátok? Vagy mit kérnétek?

18/L


2013. ápr. 14. 08:09
1 2
 1/17 anonim válasza:

Én ha most ballagnék,egy biciklit kérnék :D

lehet h hülye 5let,nem tudom ...

2013. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Könyvutalványt, vásárlási utalványt
2013. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
El szerettem volna utazni nyáron külföldre és azért (is) lett volna jó, ha pénzt kapok..de hát ha nem hát nem..:/ Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. ápr. 14. 08:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Dobják össze a pénzt,hogy megszerezhessem a jogositványt.. ! <---én ezt kérném
2013. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
(ezt is lehet úgy ,hogy nem a kezedbe adják a pénzt,hanem befizetik ,neked már csak az autósiskolába kell eljárni )
2013. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A nyaralást is kilehetne fizetni. De a kérdező nyíltan el is mondhatná, hogy ő nyaralásra gyűjtene.
2013. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A könyvutalvány nagyon jó ötlet, esetleg ajándékutalvány, ha régi a telód, új telefon, koncertjegy ha érdekel valami, színházjegy/bérlet, belföldi nyaralásra összedobhatnak, vagy mondjuk jogsit fizethetik neked, ha nincs, vagy ha van, akkor már 200 000 forintért lehet nem túl rossz használtautót venni, na annak a kezdőjét elkezdhetik. Vagy lakástakarékot elkezdhetnek neked.
2013. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jogsim is van..de jó ötlet volt! :) Már mondtam, de elég sok rokon még mindig köti az ebet a karóhoz..
2013. ápr. 14. 08:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondjad hogy utazni akarsz, fizessék a szállodát, a repülőjegyet (vagy, amit kell ehhez).
2013. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még a karórára gondoltam, de olyan árkategóriájút néztem, hogy ahhoz meg nem lenne pofám (már elnézést)...
2013. ápr. 14. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!